pixel mautic

We.Press

Представители НМПУ и медиа-платформы Deadline определяют ежемесячно 3-х самых активных украинских СМИ и 3-х самых активных спикера.

Подробности?

В период до 1 Декабря 2018 на медиа-платформе #DeadlineUA абсолютно все зарегистрированные пользователи – участники рейтинга. Каждый месяц мы объявляем лучших, по данным платформы: количеству оставленных запросов – для СМИ, количеству питчей – для экспертов.

Рейтинг доверия

Ольга Кондакова
Юридичне агентство "Абсолют" Днепр, Директор з маркетингу
Эксперт

Спеціаліст з маркетингу та PR

Лілія Вірьовкіна
ГО ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ Днепр, Голова
Эксперт

Дата народження - 16.10.1987, Донецька область Освіта - вища юридична. Є керівницею ГО "ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ". Є засновницею Громадської спілки "Сильніші разом", що обєднює організації, які працюють в напрямку захисту ВПО , інтеграції їх тощо.

Валерий Антонов
Українська Академія Акмеології Киев, Академік, професор
"Київський політехнік" НТУУ "КПІ" - Інтернет Центр "Акме Гармонія", С. 8 Киев, Журналіст - Експерт
Эксперт/Журналист

Професор, Академік Української Академії Акмеології. Член національної Спілки журналістів України. Автор понад 550 наукових праць, з них 55 – монографій. Інноваційні Інтернет-технології, акмеологічні та комп’ютерні експертні системи; акме- біо-, псіхо-, соціо- медико-біологічні системи, акме- діагностика можливостей людини, акме- гендерологія, статевологія, фемінологія, етасологія, ювенологія...

Егор Шишенок
Консалтинговая компания Якість Гарантовано Киев, Генеральный директор
Эксперт

Генеральный директор консалтинговой компании «Якість Гарантовано», руководитель «Лаборатории НовіТехНет». Имеет опыт в сфере бизнес-планирования и инвестиционного консалтинга более 8 лет. Непосредственно участвовал в создании успешных предприятий в многих отраслях производства и торговли.

Олена Мазура
Бизнес-клуб, Продюсерский Центр Монетизации Брендов Киев, Руководитель, автор проекта
Персональный Блог Елены Мазуры Киев, Автор, руководитель
Эксперт/Журналист

Провідний експерт з Брендогенераціі, створення, он-лайн позиціонування та просування бренду. Бізнес-тренер успіху та бренду.

Олександр Равчев
Український незалежний центр політичних досліджень Киев, PR-менеджер
Эксперт

Експерт з освіти і PR громадських та благодійних ініціатив. Працюю в Українському незалежному центрі політичних досліджень, в програмі розвитку громадянського суспільства. Блогер і колишній викладач психології в НПУ ім.Драгоманова.

Ігор Руденко
Эксперт

Незалежний політичний експерт. Освіта: 1. Вищий військовий навчальний заклад. 2. Коледж Європейської безпеки та співробітництва. 3. Академія державного управління. Досвід: Військова служба. Робота в органах безпеки. Робота в державних та комерційних органах.

Софія Касьяненко
Эксперт

Експерт з масових комунікацій майбутнього. З 2016 р. працюю в аналітичному центрі "Український інститут майбутнього". Займаюся PR, SMM та наповнюю офіційний сайт організації. З 2013 по 2016 р.р. працювала журналістом у виданнях "Вгороде", "Подробности". Керувала проектом "Лайфстайл", "Шоубіз" на сайті "Обозреватель".

Олександр Коваленко
Newwest Media Киев, Головний редактор
Эксперт

Світлана Пазиченко
ADS Legal Group Киев, Експерт з комунікацій, PR-manager
Эксперт

Інформую про діяльність Антимонопольного комітету України та його територіальних відділень. Пишу новини на основі рішень відомства. Можу пояснити просто і доступно чим займається АМКУ та які питання входять до переліку його повноважень.

Илья Злобин
#IZLOBIN Мариуполь, Founder
Эксперт

Успешный бизнес-тренер и консультант, специалист в области Digital-маркетинга, предприниматель. Имею два высших образования: «Маркетинг» и «Информационные системы», а также 15 лет опыта предпринимательства (производство электроники, оказание услуг). Являюсь действующим коучем, осуществляю частный консалтинг в сфере классического маркетинга и SMM, оказываю услуги по сопровождению бизнеса.

Роман Соломонюк
Центр з інформаційних проблем територій НАН України Львов, заступник директора
Эксперт

Маркетолог, соціолог, політолог, експерт з комунікацій, менеджер політичних кампаній, аналітик. Керував успішними виборчими кампаніями до органів місцевого самоврядування, Верховної Ради України.

Карина Крупенченкова
Deadline Днепр, Редактор
Deadline.com.ua Днепр, Редактор блога
Редактор блога

Член НСЖУ, член Международной федерации журналистов, PR-менеджер со стажем более 10 лет, из них не менее 4 лет в журналистике. Автор статей о криптовалютах и блокчейне, корреспондент MMR, Журналист Украины, в 2014-2015 главред журнала о медицине. В 2013 году вывела в призеры газету фонда Ахметова в ранг “Лучшее корпоративное медиа Украины”. Знаю много о работе редакций и медиа в Украине. С 2017 веду блог на ресурсе Deadline. Буду рада новым интересным спикерам.

Ольга Целуйко
ООО " ИКК Баланс-Клуб" Днепр, шеф-редактор
БАЛАНС Днепр, шеф-редактор
Эксперт/Журналист

шеф-редактор изданий "Баланс" и "Библиотека Баланс"

Віталій Андронік
Сегодня Киев, оглядач
Журналист

Оглядач сайту segodnya.ua. Основні теми, на які пишу: охорона здоров'я, освіта, транспорт

Алла Запруднова
"Маркетинг и реклама" Киев, руководитель отдела маркетинга
Журналист

представляю журналы "Маркетинг и реклама", "Маркетинговые исследования в Украине", "Логистика: проблемы и решения"

Антон Мороз
Дніпроград Днепр, Журналіст
Журналист

Журналіст інтернет-видання "Дніпроград"

Володимир Криницький
Київський час Киев, редактор новин
Журналист

Редагую і випускаю новини, збираю і оприлюднюю інформацію про події в Україні, Скандинавії, на Балканах. Уважно відстежую ситуацію у Хорватії. Консультую з питань балканської політики, української, югославської, сербської та хорватської історії.

Сергей Курган
Всеукраїнська газета «ФАКТЫ и комментарии» Киев, Оглядач відділу економікі та фінансів
Журналист

Економічний оглядач газети "ФАКТЫ и комментарии". Цікавлять наступні напрямки: фінанси та криптовалюти, ТЕК, ЖКГ, нерухомість, будівництво, земля, державні реєстри, сільське господарство та інше.

Сергій Наумов
ТОВ "Баланс Клуб" Днепр, шеф-редактор видання
Баланс - Агро Днепр, шеф-редактор
Эксперт/Журналист

Шеф-редактор видання "Баланс - Агро", сайт balance.ua. Наше видання для бухгалтерів та керівників підприємств-сільськогосптоваровиробників та фермерських господарств: бухоблік, оподаткування, земельні та трудові відносини, правові питання. Готові співпрацювати з бухгалтерами-практиками, консультантами, юристами, експертами на ресурсі.

Олександр Дьомін
Maanimo Киев, головний редактор Maanimo
Журналист

фінансова аналітика, економіка України, банківська справа, страхування, податки

Ірина Настич
Property Times Киев, редактор
Журналист

Вікторія Чиковська
Інтернет-видання vsim.ua Хмельницкий, Журналіст
Журналист

Журналіст RIA MEDIA у Хмельницькому

Тетяна Волкова
Павлоградська телерадіокомпанія Павлоград, Головний редактор
Журналист

Головний редактор "Павлоградської телерадіокомпанії". Інтереси: актуальні новини, прямі ефіри.

У меня все еще есть вопрос, кому задать?

Если вы не нашли ответов в разделе «Помощь», или появились новые вопросы – пишите организаторам на contact@deadline.com.ua.

Начните работать незамедлительно!