pixel mautic

We.Press

Представники НМПУ і медіа-платформа Deadline оголошують щомісяця три найактивніші українські ЗМІ і три найактивніших спікера.

Подробиці?

У період до 1 Грудня 2018 на медіа-платформі #DeadlineUA абсолютно всі зареєстровані користувачі – учасники заходу. Щомісяця ми оголошуємо кращих, за даними платформи: кількістю залишених запитів - для ЗМІ, кількістю пітчів - для експертів та піарників.

Рейтинг довіри

Ігор Руденко
Експерт

Незалежний політичний експерт. Освіта: 1. Вищий військовий навчальний заклад. 2. Коледж Європейської безпеки та співробітництва. 3. Академія державного управління. Досвід: Військова служба. Робота в органах безпеки. Робота в державних та комерційних органах.

Софія Касьяненко
Експерт

Експерт з масових комунікацій майбутнього. З 2016 р. працюю в аналітичному центрі "Український інститут майбутнього". Займаюся PR, SMM та наповнюю офіційний сайт організації. З 2013 по 2016 р.р. працювала журналістом у виданнях "Вгороде", "Подробности". Керувала проектом "Лайфстайл", "Шоубіз" на сайті "Обозреватель".

Олександр Коваленко
Newwest Media Київ, Головний редактор
Експерт

Сергей Курган
Всеукраїнська газета «ФАКТЫ и комментарии» Київ, Оглядач відділу економікі та фінансів
Журналіст

Економічний оглядач газети "ФАКТЫ и комментарии". Цікавлять наступні напрямки: фінанси та криптовалюти, ТЕК, ЖКГ, нерухомість, будівництво, земля, державні реєстри, сільське господарство та інше.

Сергій Наумов
ТОВ "Баланс Клуб" Дніпро, шеф-редактор видання
Баланс - Агро Дніпро, шеф-редактор
Експерт/Журналіст

Шеф-редактор видання "Баланс - Агро", сайт balance.ua. Наше видання для бухгалтерів та керівників підприємств-сільськогосптоваровиробників та фермерських господарств: бухоблік, оподаткування, земельні та трудові відносини, правові питання. Готові співпрацювати з бухгалтерами-практиками, консультантами, юристами, експертами на ресурсі.

Олександр Дьомін
Maanimo Київ, головний редактор Maanimo
Журналіст

фінансова аналітика, економіка України, банківська справа, страхування, податки

У мене все ще є питання, кому поставити?

Якщо ви не знайшли відповіді в розділі «Допомога», або з'явилися нові питання - пишіть організаторам на contact@deadline.com.ua.

Почніть працювати зараз!