pixel mautic

We.Press

Представники НМПУ і медіа-платформа Deadline оголошують щомісяця три найактивніші українські ЗМІ і три найактивніших спікера.

Подробиці?

У період до 1 Грудня 2018 на медіа-платформі #DeadlineUA абсолютно всі зареєстровані користувачі – учасники заходу. Щомісяця ми оголошуємо кращих, за даними платформи: кількістю залишених запитів - для ЗМІ, кількістю пітчів - для експертів та піарників.

Рейтинг довіри

Ольга Кондакова
Юридичне агентство Дніпро, Директор з маркетингу
Експерт

Спеціаліст з маркетингу та PR

Лілія Вірьовкіна
ГО ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ Дніпро, Голова
Експерт

Дата народження - 16.10.1987, Донецька область Освіта - вища юридична. Є керівницею ГО "ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ". Є засновницею Громадської спілки "Сильніші разом", що обєднює організації, які працюють в напрямку захисту ВПО , інтеграції їх тощо.

Валерій Антонов
Українська Академія Акмеології Київ, Академік, професор
"Київський політехнік" НТУУ "КПІ" - Інтернет Центр "Акме Гармонія", С. 8 Київ, Журналіст - Експерт
Експерт/Журналіст

Професор, Академік Української Академії Акмеології. Член національної Спілки журналістів України. Автор понад 650 наукових праць, з них 55 – монографій. Інноваційні Інтернет-технології, акмеологічні та комп’ютерні експертні системи; акме- біо-, псіхо-, соціо- медико-біологічні системи, акме- діагностика можливостей людини, акме- гендерологія, статевологія, фемінологія, етасологія, ювенологія...

Егор Шишенок
Консалтинговая компания Якість Гарантовано Київ, Генеральный директор
Експерт

Генеральный директор консалтинговой компании «Якість Гарантовано», руководитель «Лаборатории НовіТехНет». Имеет опыт в сфере бизнес-планирования и инвестиционного консалтинга более 8 лет. Непосредственно участвовал в создании успешных предприятий в многих отраслях производства и торговли.

Олена Мазура
Бизнес-клуб, Продюсерский Центр Монетизации Брендов Київ, Руководитель, автор проекта
Персональный Блог Елены Мазуры Київ, Автор, руководитель
Експерт/Журналіст

Провідний експерт з Брендогенераціі, створення, он-лайн позиціонування та просування бренду. Бізнес-тренер успіху та бренду.

Олександр Равчев
Український незалежний центр політичних досліджень Київ, PR-менеджер
Експерт

Експерт з освіти і PR громадських та благодійних ініціатив. Працюю в Українському незалежному центрі політичних досліджень, в програмі розвитку громадянського суспільства. Блогер і колишній викладач психології в НПУ ім.Драгоманова.

Ігор Руденко
Експерт

Незалежний політичний експерт. Освіта: 1. Вищий військовий навчальний заклад. 2. Коледж Європейської безпеки та співробітництва. 3. Академія державного управління. Досвід: Військова служба. Робота в органах безпеки. Робота в державних та комерційних органах.

Софія Касьяненко
Експерт

Експерт з масових комунікацій майбутнього. З 2016 р. працюю в аналітичному центрі "Український інститут майбутнього". Займаюся PR, SMM та наповнюю офіційний сайт організації. З 2013 по 2016 р.р. працювала журналістом у виданнях "Вгороде", "Подробности". Керувала проектом "Лайфстайл", "Шоубіз" на сайті "Обозреватель".

Олександр Висоцький
theROAD. Київ, Редактор
Журналіст

Світлана Пазиченко
ADS Legal Group Київ, Експерт з комунікацій, PR-manager
Експерт

Інформую про діяльність Антимонопольного комітету України та його територіальних відділень. Пишу новини на основі рішень відомства. Можу пояснити просто і доступно чим займається АМКУ та які питання входять до переліку його повноважень.

Илья Злобин
#IZLOBIN Маріуполь, Founder
Експерт

Успешный бизнес-тренер и консультант, специалист в области Digital-маркетинга, предприниматель. Имею два высших образования: «Маркетинг» и «Информационные системы», а также 15 лет опыта предпринимательства (производство электроники, оказание услуг). Являюсь действующим коучем, осуществляю частный консалтинг в сфере классического маркетинга и SMM, оказываю услуги по сопровождению бизнеса.

Роман Соломонюк
Центр з інформаційних проблем територій НАН України Львів, заступник директора
Експерт

Маркетолог, соціолог, політолог, експерт з комунікацій, менеджер політичних кампаній, аналітик. Керував успішними виборчими кампаніями до органів місцевого самоврядування, Верховної Ради України.

Карина Крупенченкова
Rotary International Київ, PR-менеджер
Deadline.com.ua Дніпро, Редактор блога
Експерт/Журналіст

Член НСЖУ, член Международной федерации журналистов, PR-менеджер со стажем более 10 лет, из них не менее 4 лет в журналистике. Автор статей о криптовалютах и блокчейне, корреспондент MMR, Журналист Украины, в 2014-2015 главред журнала о медицине. В 2013 году вывела в призеры газету фонда Ахметова в ранг “Лучшее корпоративное медиа Украины”. Знаю много о работе редакций и медиа в Украине. 2017-2019 редактор Deadline. Пожалуйста, не стесняйтесь ко мне обратиться.

Ольга Целуйко
ООО " ИКК Баланс-Клуб" Дніпро, шеф-редактор
БАЛАНС Дніпро, шеф-редактор
Експерт/Журналіст

шеф-редактор изданий "Баланс" и "Библиотека Баланс"

Віталій Андронік
Сегодня Київ, оглядач
Журналіст

Оглядач сайту segodnya.ua. Основні теми, на які пишу: охорона здоров'я, освіта, транспорт

Алла Запруднова
"Маркетинг и реклама" Київ, руководитель отдела маркетинга
Журналіст

представляю журналы "Маркетинг и реклама", "Маркетинговые исследования в Украине", "Логистика: проблемы и решения"

Антон Мороз
Дніпроград Дніпро, Журналіст
Журналіст

Журналіст інтернет-видання "Дніпроград"

Володимир Криницький
Київський час Київ, редактор новин
Журналіст

Редагую і випускаю новини, збираю і оприлюднюю інформацію про події в Україні, Скандинавії, на Балканах. Уважно відстежую ситуацію у Хорватії. Консультую з питань балканської політики, української, югославської, сербської та хорватської історії.

Сергей Курган
Всеукраїнська газета «ФАКТЫ и комментарии» Київ, Оглядач відділу економікі та фінансів
Журналіст

Економічний оглядач газети "ФАКТЫ и комментарии". Цікавлять наступні напрямки: фінанси та криптовалюти, ТЕК, ЖКГ, нерухомість, будівництво, земля, державні реєстри, сільське господарство та інше.

Сергій Наумов
ТОВ "Баланс Клуб" Дніпро, шеф-редактор видання
Баланс - Агро Дніпро, шеф-редактор
Експерт/Журналіст

Шеф-редактор видання "Баланс - Агро", сайт balance.ua. Наше видання для бухгалтерів та керівників підприємств-сільськогосптоваровиробників та фермерських господарств: бухоблік, оподаткування, земельні та трудові відносини, правові питання. Готові співпрацювати з бухгалтерами-практиками, консультантами, юристами, експертами на ресурсі.

Олександр Дьомін
Maanimo Київ, головний редактор Maanimo
Журналіст

фінансова аналітика, економіка України, банківська справа, страхування, податки

Ірина Настич
Property Times Київ, редактор
Журналіст

Вікторія Чиковська
Інтернет-видання vsim.ua Хмельницький, Журналіст
Журналіст

Журналіст RIA MEDIA у Хмельницькому

Тетяна Волкова
Павлоградська телерадіокомпанія Павлоград, Головний редактор
Журналіст

Головний редактор "Павлоградської телерадіокомпанії". Інтереси: актуальні новини, прямі ефіри.

У мене все ще є питання, кому поставити?

Якщо ви не знайшли відповіді в розділі «Допомога», або з'явилися нові питання - пишіть організаторам на contact@deadline.com.ua.

Почніть працювати зараз!