pixel mautic

We.Press

Представники НМПУ і медіа-платформа Deadline оголошують щомісяця три найактивніші українські ЗМІ і три найактивніших спікера.

Подробиці?

У період до 1 Грудня 2018 на медіа-платформі #DeadlineUA абсолютно всі зареєстровані користувачі – учасники заходу. Щомісяця ми оголошуємо кращих, за даними платформи: кількістю залишених запитів - для ЗМІ, кількістю пітчів - для експертів та піарників.

Рейтинг довіри

Ольга Кондакова
Юридичне агентство "Абсолют" Дніпро, Директор з маркетингу
Експерт

Спеціаліст з маркетингу та PR

Лілія Вірьовкіна
ГО ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ Дніпро, Голова
Експерт

Дата народження - 16.10.1987, Донецька область Освіта - вища юридична. Є керівницею ГО "ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ". Є засновницею Громадської спілки "Сильніші разом", що обєднює організації, які працюють в напрямку захисту ВПО , інтеграції їх тощо.

Валерий Антонов
Українська Академія Акмеології Київ, Академік, професор
"Київський політехнік" НТУУ "КПІ" - Інтернет Центр "Акме Гармонія", С. 8 Київ, Журналіст - Експерт
Експерт/Журналіст

Професор, Академік Української Академії Акмеології. Член національної Спілки журналістів України. Автор понад 550 наукових праць, з них 55 – монографій. Інноваційні Інтернет-технології, акмеологічні та комп’ютерні експертні системи; акме- біо-, псіхо-, соціо- медико-біологічні системи, акме- діагностика можливостей людини, акме- гендерологія, статевологія, фемінологія, етасологія, ювенологія...

Егор Шишенок
Консалтинговая компания Якість Гарантовано Київ, Генеральный директор
Експерт

Генеральный директор консалтинговой компании «Якість Гарантовано», руководитель «Лаборатории НовіТехНет». Имеет опыт в сфере бизнес-планирования и инвестиционного консалтинга более 8 лет. Непосредственно участвовал в создании успешных предприятий в многих отраслях производства и торговли.

Олена Мазура
Бизнес-клуб, Продюсерский Центр Монетизации Брендов Київ, Руководитель, автор проекта
Персональный Блог Елены Мазуры Київ, Автор, руководитель
Експерт/Журналіст

Провідний експерт з Брендогенераціі, створення, он-лайн позиціонування та просування бренду. Бізнес-тренер успіху та бренду.

Олександр Равчев
Український незалежний центр політичних досліджень Київ, PR-менеджер
Експерт

Експерт з освіти і PR громадських та благодійних ініціатив. Працюю в Українському незалежному центрі політичних досліджень, в програмі розвитку громадянського суспільства. Блогер і колишній викладач психології в НПУ ім.Драгоманова.

Ігор Руденко
Експерт

Незалежний політичний експерт. Освіта: 1. Вищий військовий навчальний заклад. 2. Коледж Європейської безпеки та співробітництва. 3. Академія державного управління. Досвід: Військова служба. Робота в органах безпеки. Робота в державних та комерційних органах.

Софія Касьяненко
Експерт

Експерт з масових комунікацій майбутнього. З 2016 р. працюю в аналітичному центрі "Український інститут майбутнього". Займаюся PR, SMM та наповнюю офіційний сайт організації. З 2013 по 2016 р.р. працювала журналістом у виданнях "Вгороде", "Подробности". Керувала проектом "Лайфстайл", "Шоубіз" на сайті "Обозреватель".

Олександр Коваленко
Телеканал zik Київ, PR-manager
Експерт

Світлана Пазиченко
ADS Legal Group Київ, Експерт з комунікацій, PR-manager
Експерт

Інформую про діяльність Антимонопольного комітету України та його територіальних відділень. Пишу новини на основі рішень відомства. Можу пояснити просто і доступно чим займається АМКУ та які питання входять до переліку його повноважень.

Илья Злобин
#IZLOBIN Маріуполь, Founder
Експерт

Успешный бизнес-тренер и консультант, специалист в области Digital-маркетинга, предприниматель. Имею два высших образования: «Маркетинг» и «Информационные системы», а также 15 лет опыта предпринимательства (производство электроники, оказание услуг). Являюсь действующим коучем, осуществляю частный консалтинг в сфере классического маркетинга и SMM, оказываю услуги по сопровождению бизнеса.

Роман Соломонюк
Центр з інформаційних проблем територій НАН України Львів, заступник директора
Експерт

Маркетолог, соціолог, політолог, експерт з комунікацій, менеджер політичних кампаній, аналітик. Керував успішними виборчими кампаніями до органів місцевого самоврядування, Верховної Ради України.

Карина Крупенченкова
Deadline Дніпро, Редактор
Deadline.com.ua Дніпро, Редактор блога
Редактор блога

Член НСЖУ, член Международной федерации журналистов, PR-менеджер со стажем более 10 лет, из них не менее 4 лет в журналистике. Автор статей о криптовалютах и блокчейне, корреспондент MMR, Журналист Украины, в 2014-2015 главред журнала о медицине. В 2013 году вывела в призеры газету фонда Ахметова в ранг “Лучшее корпоративное медиа Украины”. Знаю много о работе редакций и медиа в Украине. С 2017 веду блог на ресурсе Deadline. Буду рада новым интересным спикерам.

Ольга Целуйко
ООО " ИКК Баланс-Клуб" Дніпро, шеф-редактор
БАЛАНС Дніпро, шеф-редактор
Експерт/Журналіст

шеф-редактор изданий "Баланс" и "Библиотека Баланс"

Віталій Андронік
Сегодня Київ, оглядач
Журналіст

Оглядач сайту segodnya.ua. Основні теми, на які пишу: охорона здоров'я, освіта, транспорт

Алла Запруднова
"Маркетинг и реклама" Київ, руководитель отдела маркетинга
Журналіст

представляю журналы "Маркетинг и реклама", "Маркетинговые исследования в Украине", "Логистика: проблемы и решения"

Антон Мороз
Дніпроград Дніпро, Журналіст
Журналіст

Журналіст інтернет-видання "Дніпроград"

Володимир Криницький
Київський час Київ, редактор новин
Журналіст

Редагую і випускаю новини, збираю і оприлюднюю інформацію про події в Україні, Скандинавії, на Балканах. Уважно відстежую ситуацію у Хорватії. Консультую з питань балканської політики, української, югославської, сербської та хорватської історії.

Сергей Курган
Всеукраїнська газета «ФАКТЫ и комментарии» Київ, Оглядач відділу економікі та фінансів
Журналіст

Економічний оглядач газети "ФАКТЫ и комментарии". Цікавлять наступні напрямки: фінанси та криптовалюти, ТЕК, ЖКГ, нерухомість, будівництво, земля, державні реєстри, сільське господарство та інше.

Сергій Наумов
ТОВ "Баланс Клуб" Дніпро, шеф-редактор видання
Баланс - Агро Дніпро, шеф-редактор
Експерт/Журналіст

Шеф-редактор видання "Баланс - Агро", сайт balance.ua. Наше видання для бухгалтерів та керівників підприємств-сільськогосптоваровиробників та фермерських господарств: бухоблік, оподаткування, земельні та трудові відносини, правові питання. Готові співпрацювати з бухгалтерами-практиками, консультантами, юристами, експертами на ресурсі.

Олександр Дьомін
Maanimo Київ, головний редактор Maanimo
Журналіст

фінансова аналітика, економіка України, банківська справа, страхування, податки

Ірина Настич
Property Times Київ, редактор
Журналіст

Вікторія Чиковська
Інтернет-видання vsim.ua Хмельницький, Журналіст
Журналіст

Журналіст RIA MEDIA у Хмельницькому

Тетяна Волкова
Павлоградська телерадіокомпанія Павлоград, Головний редактор
Журналіст

Головний редактор "Павлоградської телерадіокомпанії". Інтереси: актуальні новини, прямі ефіри.

У мене все ще є питання, кому поставити?

Якщо ви не знайшли відповіді в розділі «Допомога», або з'явилися нові питання - пишіть організаторам на contact@deadline.com.ua.

Почніть працювати зараз!