pixel mautic

Угода про можливості користування

Документ укладається між адміністрацією веб-сайту Deadline.com.ua, що предоставляє доступ до ресурсу Deadline.com.ua (далі в тексті - медіа-платформи), і користувачем (приватною особою або представником юридичної особи / директором, публічним діячем, найманим працівником або ін.) - який відвідав  сторінки медіа-платформи (далі в тексті - відвідувач). Угода пояснює порядок користуванням ресурсом та можливості медіа-платформи, надані адміністрацією для отримання, розміщення інформації та спілкування.

Можливості медіа-платформи надаються в стані "як є".

Текст документа створено з урахуванням практики колег та чинного законодавства.

Будь-ласка, ознайомтеся із текстом повністю.

 1. Хто такий користувач медіа-платформи

  1.1. Відвідувачем може бути будь-яка приватна особа (або представник юридичної особи / директор, громадський діяч, найманий співробітник або ін.), яка подивилась хоча б одну сторінку без попередньої реєстрації та авторизації (натиснувши на будь-які гіперпосилання домену), або з реєстрацією та авторизацією на медіа-платформі.

  1.2. Відвідувач, що зареєструвався та авторизувався з використанням своїх індивідуальних данних стає користувачем.

  1.3. Користувачу предоставляється доступ до розширених можливостей медіа-платформи.

  1.4. Для того щоб використовувати усі можливості медіа-платформи, користувачеві необхідно погодитися з цією угодою. Якщо користувач не прийняв умови угоди, він не має права користуватися медіа-платформою.

 2. Як працювати із текстовими матеріалами на медіа-платформі

  2.1. Зареєстрованим відвідувачам (користувачам) медіа-платформи надаєтьcя можливість залишати текстову інформацію, коментувати надану інформацію, вести онлайн спілкування.

  2.1. Права користувача:

  • поширювати інформацію;
  • коментувати записи;
  • розміщувати повідомлення, висловлюючи думки та спостереження;
  • використовувати медіа-платформу на свій розсуд та з метою вирішувати коммунікаційні завдання, що не суперечать основам його діяльності.

  2.3. Авторські права на матеріали та програмний код, якщо не вказано інше, є власністю адміністрації медіа-платформи.

  2.4. Не дозволяється копіювання матеріалів медіа-платформи без письмової згоди на це адміністрації. Винятком становить інформація, розміщена в блозі https://deadline.com.ua/blog. Адміністрація медіа-платформи дозволяє в будь-якому обсязі копіювати текстову інформацію з умовою розміщення відкритого для пошукових систем гіперпосилання на домен Deadline.com.ua.

  2.5. Кожна офіційно оформлена торгова марка, слоган, символ і назви на законних підставах належать відповідним власникам. Вживання символів (R) і / або ™ в матеріалах не є обов'язовою умовою.

  2.6. Користувач усвідомлює і погоджується, що листи електронної пошти можуть містити службові повідомлення, автоматичні повідомлення та новинні розсилки і що такі повідомлення є умовою використання угоди

 3. Як правильно коментувати та створювати повідомлення

  3.1. Всі користувачі при створенні будь-яких текстових постів зобов'язані дотримуватися прийнятих на медіа-платформі принципів.

  3.2. Всі користувачі однаково несуть відповідальність за розміщення інформації та користування медіа-платформи згідно умов угоди і законодавства України; при цьому не ознайомлення з обмеженнями і правилами не дає право на недотримання цих правил або ухилення від них.

  3.3. Забороняється:

  • Вказувати про себе завідомо неправдиві відомості з метою обману інших користувачів, для навмисного некоректного спілкування з журналістами або експертами. В т.ч. створювати облікові записи, в яких ім'я користувача імітує службові імена (адміністратор, модератор і т.д.). Адміністрація медіа-платформи робить все можливе, щоб дані користувачів були якомога більш повними і точними.
  • У будь-якій формі (при розміщенні прес-релізів, запитів або відповідей) закликати до насильницької зміни конституційного ладу, захоплення державної влади, закликати до зміни державних кордонів України.
  • Закликати до порушення порядку, погромів, підпалів, захоплення або знищення майна. Навмисне закликати до агресії або пролонгації будь-якого військового конфлікту, в т.ч. в зоні АТО.
  • Ображати користувачів ресурсу, зокрема, експертів, підприємців, політиків, чиновників, представників ЗМІ, інших користувачів за національною, расовою або релігійною ознакою, проводити шовіністичні агітації.
  • Опубліковувати / відправляти в повідомленнях висловлювання образливого, порнографічного, еротичного або сексуального характеру. А також розміщувати фото і відео контент еротичного чи порнографічного змісту.
  • Образлива поведінка (висловлювання, повідомлення, листування) по відношенню до користувачів і адміністраторам Deadline.
  • Опубліковувати прес-релізи, запити та відповіді, метою яких є пряма реклама, комерційні пропозиції, а також публікація повідомлень, які не мають інформаційного навантаження (в т.ч. для оголошень про купівлі-продажу), що не відносяться до запитів журналістів або блогерів. Опублікувати спам, посилання на сторонні ресурси (якщо це не передбачено характером запиту журналіста). Щоб обговорити рекламу, будь ласка, зв'яжіться заздалегідь: contact@deadline.com.ua.
  • Флуд або численне копіювання і відправка однакових прес-релізів, запитів або відповідей, а також флуд в листуванні, яка ведеться за допомогою чату.
  • Втручатися в роботу медіа-платформи (в т.ч. зі спробою злому або крадіжки даних), намагатися внести зміни в програмний код продукту (див. Ст. 361, 362, 363 Кримінального Кодексу України).
  • Будь-які інші дії, які заборонені законодавством України.
 4. Відповідальність за розміщення інформації

  4.1. На медіа-платформі користувачам надається зона для спілкування (чат, система коментування та ін.). Висловити свою думку з будь-якої тематики на медіа-платформі може будь-який користувач.

  4.2. Відповідальність за корректність інформації, розміщеної у розділах  «Прес-релізи», «Запити», «Повідомлення», в коментарях і так далі несе виключно її автор. Вищезазначені розділи можуть піддаватися пре-модерації та пост-модерації - перевірці повідомлень модератором (уповноваженим представником адміністрації медіа-платформи) перед розміщенням або після нього.

  4.3. При виявленні користувачем інформації, яка шкодить інтересам кого-небудь, йому спершу необхідно особисто зв'язатися з автором такої інформації для спроби врегулювання суперечки в межах можливостей медіа-платформи. Користувач також має змогу звернутися до адміністрації сайту за допомогою з приводу таких ситуацій, але після самостійної спроби.

  4.4. При недотриманні користувачем пунктів цієї угоди або його небажання / нездатність дотримуватися правил угоди адміністрація медіа-платформи має право зупинити дію угоди.

  4.5. Профіль користувача, що порушив чинну угоду, може бути заблокований; а також можуть бути видалені повідомлення, коментарі, відгуки та інша опублікована інформація; повністю або частково заблокований доступ до ресурсу та його функцій за IP-адресою.

  4.6. При необхідності оскарження рішень модераторів допускається контакт з адміністрацією платформи за умови чітко обґрунтованої позиції.

 5. Угода про конфіденційність

  5.1. Порядок збору, використання і розголошення інформації, яка може бути визнана конфіденційною, здійснюється на підставі даного пункту угоди про конфіденційність в частині використання персоніфікованої і неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

  5.2. Адміністрація медіа-платформи робить все можливе, щоб дані користувачів були якомога більш повними і точними. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (або представником юридичної особи / директором, публічним діячем, найманим співробітником або ін.), відвідувачем або користувачем медіа-платформи і / або зберігання даних реєстраційних форм, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (відвідувач або користувач) усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних, а в рамках і з метою, передбачених умовами угоди та зобов'язується повідомляти в письмовій формі адміністрацію сайту про зміни його персональних даних.

 6. Прикінцеві положення

  6.1. Заповнена відвідувачем сайту реєстраційна форма має на увазі прийняття ним умов даної угоди. Незалежно від наявності або відсутності практичного використання платформи користувач зобов'язаний прийняти умови угоди. Користування можливостями платформи прирівнюється до прийняття користувачем умов угоди з моменту реєстрації.

  6.2. Адміністрація медіа-платформи діє на підставі чинного законодавства України. Всі офіційні заяви, розбіжності, конфлікти і скарги розбираються відповідно чинного законодавства.

  6.3. Адміністрація, будь-які представники, власники, керівніки та ін. медіа-платформи знімають з себе відповідальність за будь-які дії або бездіяльність, що стали результатом прямих або непрямих збитків або втрати вигоди користувачами, відвідувачами або третіми особами при користуванні або некористуванні ресурсом.

  6.4. Даною угодою користувач дає свою згоду взяти на себе відповідальність за недотримання ним будь-яких умов цієї угоди і за всі можливі наслідки такого недотримання, в тому числі і матеріальний і інший збиток, нанесений адміністрації ресурсу в ході порушень умов данної угоди.

  6.5. Дії, необхідні для надання доступу до мережі Інтернет, купівля чи встановлення відповідного обладнання не підпадають під дію угоди та вирішуються на стороні користувача чи відвідувача самостійно.

  6.6. Умови цього документа можуть бути змінені адміністрацією без попередження або з попередженням.

Дякуємо за співпрацю.

Почніть працювати зараз!