pixel mautic

Угода про можливості

Документ укладається між адміністрацією веб-сайту Deadline.com.ua, що предоставляє доступ до ресурсу Deadline.com.ua (далі в тексті - медіа-платформи), і користувачем (приватною особою або представником юридичної особи / директором, публічним діячем, найманим працівником або ін.) - який відвідав  сторінки медіа-платформи (далі в тексті - відвідувач). Угода пояснює порядок користуванням ресурсом та можливості медіа-платформи, надані адміністрацією.

Згідно публічних досліджень про стан розвитку ринку ЗМІ України, в тому числі власних досліджень адміністрації медіа-платформи, метою укладання цієї угоди є сумісна діяльність та набуття гарантованих економічних вигід майбутньої співпраці, виключно на користь користувачів:

 • отримання додаткового GRP при мінімальній вартості (що таке GRP – див. посилання);
 • виявлення та надання більш рівномірного та зрозумілого доступу експертам, керівникам малого та середнього бізнесу (або їхнім найманим представникам) до онлайн чи печатних ЗМІ;
 • впровадження практик тайм-менеджменту та іншого міжнародного досвіду в роботу інформаційних сайтів та ЗМІ України з метою покращення рентабельності роботи цих проектів мінімум на 25% по кожному;
 • безкоштовних консультації з власниками Deadline.com.ua щодо розв’язання питань бізнесу, інформаційних сайтів, ЗМІ України на території країни або за її межами.

Ця угода є підставою для укладання інших можливих угод.

Можливості медіа-платформи надаються в стані "як є". Послуги медіа-платформи не стосуються людей (дітей) віком до 18 років.

Текст документа створено з урахуванням практики колег та чинного законодавства.

Будь-ласка, ознайомтеся із текстом повністю.

 1. Хто такий користувач медіа-платформи

  1.1. Відвідувачем може бути будь-яка приватна особа (або представник юридичної особи / директор, громадський діяч, найманий співробітник або ін.), яка подивилась хоча б одну сторінку без попередньої реєстрації та авторизації (натиснувши на будь-які гіперпосилання домену), або з реєстрацією та авторизацією на медіа-платформі.

  1.2. Відвідувач, що зареєструвався та авторизувався з використанням своїх індивідуальних данних стає користувачем.

  1.3. Під час реєстрації, користувач може обрати на свій власний розсуд один з трьох статусів роботи з медіа-платформою:

  • «Журналіст». Для розміщення запитів на коментар у майже готових статтях, для реалізації перспективного плану редакцій з випуску матеріалів, для виконання інших професійних обов’язків.
  • «Експерт». Для розміщення прес-релізів, для обміну текстовими коментарями із користувачами у статусі «Журналіст», для презентації можливостей власних клієнтів чи спікерів, для реалізації інших можливостей.
  • Мультипрофіль «Журналіст + Експерт». Включає одночасно обидві можливості (див. вище).

  Зміна статусу можлива впродовж подальшої співпраці у будь-який час.

  1.4. Користувачу надається доступ до розширених можливостей медіа-платформи.

  1.5. Для того щоб використовувати усі можливості медіа-платформи, користувачеві необхідно погодитися з цією угодою. Якщо користувач не прийняв умови угоди, він не має права користуватися медіа-платформою.

 2. Як працювати із текстовими матеріалами на медіа-платформі

  2.1. Зареєстрованим відвідувачам (користувачам) медіа-платформи надаєтьcя можливість залишати текстову інформацію, коментувати надану інформацію, вести онлайн спілкування.

  2.1. Права користувача:

  • поширювати інформацію;
  • коментувати записи;
  • розміщувати повідомлення, висловлюючи думки та спостереження;
  • використовувати медіа-платформу на свій розсуд та з метою вирішувати коммунікаційні завдання, що не суперечать основам його діяльності.

  2.3. Авторські права на матеріали та програмний код, якщо не вказано інше, є власністю адміністрації медіа-платформи.

  2.4. Не дозволяється копіювання матеріалів медіа-платформи без письмової згоди на це адміністрації. Винятком становить інформація, розміщена в блозі https://deadline.com.ua/blog. Адміністрація медіа-платформи дозволяє в будь-якому обсязі копіювати текстову інформацію з умовою розміщення відкритого для пошукових систем гіперпосилання на домен Deadline.com.ua.

  2.5. Кожна офіційно оформлена торгова марка, слоган, символ і назви на законних підставах належать відповідним власникам. Вживання символів (R) і / або ™ в матеріалах не є обов'язовою умовою.

  2.6. Користувач усвідомлює і погоджується, що листи електронної пошти можуть містити службові повідомлення, автоматичні повідомлення та новинні розсилки і що такі повідомлення є умовою використання угоди

 3. Як правильно коментувати та створювати повідомлення

  3.1. Всі користувачі при створенні будь-яких текстових постів зобов'язані дотримуватися прийнятих на медіа-платформі принципів.

  3.2. Всі користувачі однаково несуть відповідальність за розміщення інформації та користування медіа-платформи згідно умов угоди і законодавства України; при цьому не ознайомлення з обмеженнями і правилами не дає право на недотримання цих правил або ухилення від них.

  3.3. Забороняється:

  • Вказувати про себе завідомо неправдиві відомості з метою обману інших користувачів, для навмисного некоректного спілкування з журналістами або експертами. В т.ч. створювати облікові записи, в яких ім'я користувача імітує службові імена (адміністратор, модератор і т.д.) чи видумані імена. Адміністрація медіа-платформи робить все можливе, щоб дані користувачів були якомога більш повними і точними.
  • У будь-якій формі (при розміщенні прес-релізів, запитів або відповідей) закликати до насильницької зміни конституційного ладу, захоплення державної влади, закликати до зміни державних кордонів України.
  • Закликати до порушення порядку, погромів, підпалів, захоплення або знищення майна. Навмисне закликати до агресії або пролонгації будь-якого військового конфлікту, в т.ч. в зоні АТО.
  • Ображати користувачів ресурсу, зокрема, експертів, підприємців, політиків, чиновників, представників ЗМІ, інших користувачів за національною, расовою або релігійною ознакою, проводити шовіністичні агітації.
  • Опубліковувати / відправляти в повідомленнях висловлювання образливого, порнографічного, еротичного або сексуального характеру. А також розміщувати фото і відео контент еротичного чи порнографічного змісту.
  • Образлива поведінка (висловлювання, повідомлення, листування) по відношенню до користувачів і адміністраторів Deadline.
  • Опубліковувати прес-релізи, запити та відповіді, метою яких є пряма реклама, комерційні пропозиції, а також публікація повідомлень, які не мають інформаційного навантаження (в т.ч. для оголошень про купівлі-продажу), що не відносяться до запитів журналістів або блогерів. Опублікувати спам, посилання на сторонні ресурси (якщо це не передбачено характером запиту журналіста). Щоб обговорити рекламу, будь ласка, зв'яжіться заздалегідь: contact@deadline.com.ua.
  • Флуд або численне копіювання і відправка однакових прес-релізів, запитів або відповідей, а також флуд в листуванні, який ведеться за допомогою чату.
  • Втручатися в роботу медіа-платформи (в т.ч. зі спробою злому або крадіжки даних), намагатися внести зміни в програмний код продукту (див. Ст. 361, 362, 363 Кримінального Кодексу України).
  • Будь-які інші дії, які заборонені законодавством України.
 4. Відповідальність за розміщення інформації

  4.1. На медіа-платформі користувачам надається зона для спілкування (чат, система коментування та ін.). Висловити свою думку з будь-якої тематики на медіа-платформі може будь-який користувач.

  4.2. Відповідальність за корректність інформації, розміщеної у розділах  «Прес-релізи», «Запити», «Повідомлення», в коментарях і так далі несе виключно її автор. Вищезазначені розділи можуть піддаватися пре-модерації та пост-модерації - перевірці повідомлень модератором (уповноваженим представником адміністрації медіа-платформи) перед розміщенням або після нього.

  4.3. При виявленні користувачем інформації, яка шкодить інтересам будь-кого, йому спершу необхідно особисто зв'язатися з автором такої інформації для спроби врегулювання суперечки в межах можливостей медіа-платформи. Користувач також має змогу звернутися до адміністрації сайту за допомогою з приводу таких ситуацій, але після самостійної спроби.

  4.4. При недотриманні користувачем умов цієї угоди або його небажання / нездатність дотримуватися правил угоди адміністрація медіа-платформи має право зупинити дію угоди.

  4.5. Профіль користувача, що порушив чинну угоду, може бути заблокований; а також можуть бути видалені повідомлення, коментарі, відгуки та інша опублікована інформація; повністю або частково заблокований доступ до ресурсу та його функцій за IP-адресою.

  4.6. При необхідності оскарження рішень модераторів допускається контакт з адміністрацією платформи за умови чітко обґрунтованої позиції.

 5. Угода про конфіденційність

  5.1. Порядок збору, використання і розголошення інформації, яка може бути визнана конфіденційною, здійснюється на підставі даного пункту угоди про конфіденційність в частині використання персоніфікованої і неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

  5.2. Адміністрація медіа-платформи робить все можливе, щоб дані користувачів були якомога більш повними і точними. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (або представником юридичної особи / директором, публічним діячем, найманим співробітником або ін.), відвідувачем або користувачем медіа-платформи і / або зберігання даних реєстраційних форм, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (відвідувач або користувач) усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних. В рамках і з метою, передбаченою умовами угоди, та зобов'язується повідомляти в письмовій формі адміністрацію сайту про зміни його персональних даних.

 6. Пояснення умов роботи з даними, згідно вимог GDPR

  Цей розділ інформує про нашу політику щодо збору, використання та розповсюдження даних під час вибору, який Ви пов'язали з цими даними.

  Ми використовуємо Ваші дані для вдосконалення власної праці, згідно вимог Європейського Союзу. Ми пояснюємо ці умови щодо використання даних, тому що деякі наші користувачі можуть знаходитися в зоні ЄС чи можуть мати громадянство іншої країни.

  6.1. Збір та використання інформації

  Ми збираємо кілька різних типів інформації для різних цілей, щоб забезпечити та покращити обслуговування. Типи даних, які ми збираємо:

  • Особисті дані. Під час користування медіа-платформою ми можемо попросити Вас надати певну персональну інформацію, яка може використовуватися для зв'язку з Вами. Особиста інформація може включати:

   адресу електронної пошти;
   ім'я та прізвище;
   номер телефону;
   місце роботи (загальна інформація);
   кукі та дані про використання.

  • Дані про використання. Вони можуть містити таку інформацію, як IP-адреса, тип браузера, версія браузера, час і дата відвідування, унікальний ідентифікатори пристрою та інші діагностичні дані.
  • Відстеження та дані файлів cookie. Ми використовуємо файли cookie та аналогічні технології, щоб спостерігати за діяльністю медіа-платформи та зберігати певну інформацію.

   Файли cookie - це файли з невеликою кількістю даних, які можуть містити анонімний унікальний ідентифікатор. Файли cookie зазвичай надсилаються у веб-браузер із веб-сайтів та зберігаються на Вашому пристрої. Ви можете наказати своєму веб-браузеру відмовитися від всіх файлів cookie або вказати, коли файли cookie надсилаються. Однак, якщо Ви не приймаєте файли cookie, Ви не зможете користуватися деякими частинами функціоналу медіа-платформи.

  6.2. Передача даних

  • Інформація, включаючи дані розділу «Мій профіль», може бути передана для зберігання комп’ютерам, що знаходяться за межами України, де закони про захист даних можуть відрізнятись від законів про захист даних чинного законодавства.
  • Якщо Ви знаходитесь за межами України і хочете надавати нам інформацію, зверніть увагу, що ми передаємо дані, включаючи особисті дані, в Україну та обробляємо їх там. Зберігання даних в Україні підпорядковується ЗУ «Про персональні дані».
  • Ваша згода з цим розділом є згодою на цю передачу.

  6.3. Безпека даних

  Безпека Ваших даних важлива для нас, але пам'ятайте, що жоден метод передачі через Інтернет, ані метод електронного зберігання не є абсолютно безпечним. Хоча ми прагнемо використовувати комерційно прийнятні засоби для захисту Ваших даних, ми не можемо гарантувати їх абсолютну безпеку.

  Окрім інших заходів, для захисту Ваших даних ми використовуємо криптографічний протокол SSL.

  6.4. Самостійна співпраця з Google Analytics

  Google Analytics - це служба веб-аналітики, яку пропонує Google, щоб звітувати про трафік веб-сайтів. Google використовує зібрані дані для відстеження та контролю ефективності медіа-платформи. Ця стороння служба аналітики може використовувати зібрані дані для персоналізації оголошень власної рекламної мережі. Ви можете самостійно відмовитися від того, щоб зробити свою діяльність доступною для Google Analytics, встановивши надбудову веб-браузера Google Analytics для відмови від Google. Додаток перешкоджає JavaScript Google Analytics (ga.js, analytics.js та dc.js) надавати інформацію про Ваші відвідування в Google Analytics. Щоб дізнатися більше про практику конфіденційності Google, відвідайте веб-сторінку та ознайомтеся з інструкціями від Google.

  6.5. Постачальники інших послуг користувачам

  Ми можемо використовувати послуги сторонніх компанії, щоб розвивати корисні можливості медіа-платформи для Вас. Ці треті сторони можуть мати доступ до Ваших даних лише для виконання цих завдань від нашого імені та зобов'язані не розголошувати їх.

  6.6. Цілі збирання та зберігання даних користувачів

  Кінцевою метою використання зібраних даних є виконання умов даної угоди з боку адміністрації медіа-платформи перед користувачами:

  • Підтримка та консультації щодо послуг медіа-платформи;
  • Повідомлення про зміни у послугах;
  • Запрошення щодо участі у інтерактивних функціях медіа-платформи;
  • Аналіз корисної інформації для подальшого вдосконалення послуг медіа-платформи;
  • Контроль за якістю виконання послуг;
  • Виявлення, запобігання та вирішення технічних проблем.
 7. Прикінцеві положення

  7.1. Заповнена відвідувачем сайту реєстраційна форма означає прийняття ним умов даної угоди. Незалежно від наявності або відсутності практичного використання платформи користувач зобов'язаний прийняти умови угоди. Користування можливостями платформи прирівнюється до прийняття користувачем умов угоди з моменту реєстрації.

  7.2. Всі офіційні заяви, розбіжності, конфлікти і скарги розбираються відповідно законодавства України.

  7.3. Адміністрація, будь-які представники, власники, керівніки та ін. медіа-платформи знімають з себе відповідальність за будь-які дії або бездіяльність, що стали результатом прямих або непрямих збитків або втрати вигоди користувачами, відвідувачами або третіми особами при користуванні або некористуванні ресурсом.

  7.4. Даною угодою користувач дає свою згоду взяти на себе відповідальність за недотримання ним будь-яких умов цієї угоди і за всі можливі наслідки такого недотримання, в тому числі і матеріальний і інший збиток, нанесений адміністрації ресурсу в ході порушень умов данної угоди.

  7.5. Дії, необхідні для надання доступу до мережі Інтернет, купівля чи встановлення відповідного обладнання не підпадають під дію угоди та вирішуються на стороні користувача чи відвідувача самостійно.

  7.6. Умови цього документа можуть бути змінені адміністрацією без попередження або з попередженням. Рекомендується періодично самостійно переглядати цю сторінку. Дата останнього оновлення 26.08.2018 р.

  7.7. Імейл для запитань по суті роботи Deadline.com.ua та тексту угоди: contact@deadline.com.ua

Дякуємо за співпрацю.

Почніть працювати зараз!