pixel mautic

Что нового в бизнесе пользователей Deadline?
Каждый понедельник рассказываем про это журналистам Украины!

Чтобы прочитать релиз или бесплатно разместить свой:

00:29 2019.09.18
star_border Добавить в избранное

Черкаський виробник виявив у великих торгових мережах підробки своєї продукції

Фальсифіковані рибні консерви «Сайра тихоокеанська натуральна» і «Товстолобик обсмажений в томатному соусі» під маркувальними знаками рибоконсервного заводу ТОВ «Альфа-Етекс» були виявлені в магазинах Києва, Черкас та Дніпра. Відкрито кримінальне провадження.

На початку вересня 2019 року в регіональних і національних мережах України було виявлено факт реалізації рибоконсервної продукції «Сайра тихоокеанська натуральна» ТМ «Аквамарин» і «Товстолобик обсмажений в томатному соусі» ТМ «Аквамарин», що належить ТОВ «Інтерфлот», з використанням маркувальних знаків черкаського рибоконсервного заводу ТОВ «Альфа-Етекс». Згідно з заявою представника компанії ТОВ «Альфа-Етекс», ця продукція була виготовлена ​​без відома і згоди товариства, невідомо де, та без дотримання виробничих стандартів згаданого підприємства.
Дії шахраїв можуть завдати шкоди здоров’ю покупців підроблених консервів. Підривається ділова репутація ТОВ «Альфа-Етекс». Також значної шкоди наноситься державі, оскільки є всі ознаки ухиляння від сплати податків в бюджет.
Значні партії такої підробленої продукції виявлені майже у всіх національних торговельних мережах. За цими фактами Національною поліцією складено протоколи в київському супермаркеті «Велика Кишеня» (вул. Григоренка, 26), в черкаському супермаркеті «Делікат +» (бул. Шевченка, 385), і в супермаркеті «АТБ» (вул. Титова 29-Б) у Дніпрі. Співробітники Черкаського відділу ГУНП в Черкаській області вилучили для проведення експертизи виявлені в супермаркеті «Делікат +» консерви «Сайра тихоокеанська натуральна» ТМ «Аквамарин» вагою 230 грамів в банках з ключем і без ключа, «Товстолобик обсмажений в томатному соусі» ТМ «Аквамарин» вагою 230 грамів було вилучено за чеком представником Чечелівського відділу ГУНП у Дніпропетровській області.
Наразі відкрито кримінальне провадження № 12019251010004992, а відомості про правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Паралельно з Національною поліцією виявленням підробленої продукції зайнялися співробітники Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, а також Державної фіскальної служби.

Контактное лицо

Анатолій Шелепко

ТОВ «Альфа-Етекс», Черкассы