pixel mautic

Что нового в бизнесе пользователей Deadline?
Каждый понедельник рассказываем про это журналистам Украины!

Чтобы прочитать релиз или бесплатно разместить свой:

11:16 2019.05.24
star_border Добавить в избранное

«Лото-Забава»: виграно 300 000 у конкурсі «Парочка» і 250 000 - у «Багаті та відомі»

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» оголосив головні результати конкурсів «Багаті та Відомі», «Парочка» і «Мані на дивані» («Лото-Забава», тираж №1032 від 19 травня 2019 року)

19 травня 2019 року під час розіграшу 1032-го тиражу «Лото-Забава» успішно відлунав перший в історії виїзний конкурс «Мані на дивані». Дебютний захід у новому форматі стартував о 8:30 у самому серці Львова - на проспекті Свободи перед Оперним театром. На розіграш «Мані на дивані» провів один з ведучих «Лото-Забава» - Анатолій Гнатюк, а у київській студії підтримку йому надавала Лариса Руснак. Усі бажаючі, львів’яни та гості міста, мали змогу не лише на власні очі побачити цю безпрецедентну подію, але й узяти участь у численних вікторинах і виграти призи.

Нагадаємо, що відповідно до нових правил інтерактивного конкурсу «Мані на дивані», узяти в ньому участь відтепер можуть не тільки гравці, які дивляться у цей момент розіграш «Лото-Забава» по телевізору, але й ті, хто не має змоги його спостерігати за трансляцією. Відрізняються лише суми виграшів. Щасливчик конкурсу миттєво виграє 5 000 гривень, якщо дивиться прямий ефір, або 500 гривень, якщо не дивиться. Після цього гравець отримує шанс збільшити свій початковий виграш, залежно від того, чи зможе правильно скласти пазл з картинок на оновленому табло «Мані на дивані». Необхідно вгадати, якому малюнку верхнього ряду підходить малюнок з нижнього. Якщо збіг картинок гравцем вгадано, сума призу збільшується в 10 разів, якщо не вгадано - то у 2 рази. 19 травня, під час першого розіграшу оновленого «Мані на дивані», обидві учасниці, киянка пані Валентина та мешканка Хмельницького пані Тетяна, виграли по 10 000 гривень, не вгадавши збіги нижньої та верхньої картинок.

Під час розіграшу 1032-го тиражу «Лото-Забава» було виграно 300 000 гривень у постійному конкурсі «Парочка». Переможець придбав свій щасливий білет №0303780 у Запоріжжі на фірмовому столі «М.С.Л.», який розташовано у торговельному центрі за адресою: проспект Металургів, 8-Б. Виграшна комбінація з кульок на солодкі 300 000 гривень цієї неділі виглядала так: 63, 23, 48, 75, 28, 67, 21, 44, 03.

У рамках конкурсу «Багаті та Відомі» удача посміхнулась мешканцю Вінниці Валентину Поліну. Щасливчик сидів у синьому ряді на 15 місці. Це вже третій візит Валентина Олександровича до студії «Лото-Забава», але по-справжньому йому пощастило саме цієї неділі, адже вигравши спочатку 50 тисяч гривень, щасливчик зміг збільшити приз у супергрі до 250 000 гривень.  Герой конкурсу за освітою математик, а за фахом - радіоінженер. Нині ж пан Валентин на пенсії, а тому має більше часу для двох своїх улюблених хобі - лотереї та голубів. Виграш у чверть мільйона гривень переможець планує витратити на ремонт доньчиної квартири та відпочинок у санаторії.  

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців 1032-го тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення своїх виграшів.  

 

 

 

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації, який свідчить про те, що лотерейний оператор привів усі свої бізнес-процеси у відповідність до європейських стандартів, які захищають інтереси гравців у лотереї. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA). Того ж року компанія отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» найвищого, 4-го, рівня від WLA.

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію Універсальний навчально-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.

Державна лотерея «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л.» стала генеральним партнером і спонсором Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia, що відбувся 23-30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область) і став знаковою культурною та суспільною подією країни.

На початку вересня 2018 року компанія «М.С.Л.», яка має понад 5 000 пунктів розповсюдження лотерей в усіх підконтрольних регіонах нашої країни, приєдналася до Асоціації рітейлерів України (RAU).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» переміг у Національному конкурсі кейсів з корпоративної соціальної відповідальності у номінації «Кращий корпоративний внесок у Ціль сталого розвитку №3: забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю населення всіх вікових категорій».

 

 

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 


Контактное лицо

Оператор государственных лотерей "М.С.Л." Пресс-служба

Оператор государственных лотерей "М.С.Л.", Киев

+38 (044) 461 92 18 press@msl.ua www.msl.ua