pixel mautic

Что нового в бизнесе пользователей Deadline?
Каждый понедельник рассказываем про это журналистам Украины!

Чтобы прочитать релиз или бесплатно разместить свой:

11:04 2019.04.25
star_border Добавить в избранное

КМКФ «Молодість» назвав цьогорічного спонсора Гран-прі

Кращий фільм кінофестивалю "Молодість" отримає $10 000 від "Лото-Забава"

24 квітня 2019 року у конференц-залі столичного готелю Aloft Kiev відбулась перша прес-конференція 48-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», на якій було оголошено програму, локації, а також партнерів і спонсорів цьогорічної події, серед яких – найдавніший партнер заходу – оператор державних лотерей «М.С.Л.».

На початку прес-конференції генеральний директор КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі висловив подяку «М.С.Л.» - найбільш надійному партнеру кінофестивалю, який надавав всебічну підтримку цьому соціальному заходу незалежно від політичної чи економічної ситуації в країні протягом уже майже 20 років. Пан Халпахчі повідомив, що спонсором Гран-прі кінофестивалю розміром у 10 000 доларів США цього року знову виступає українська лотерея «Лото-Забава» компанії «М.С.Л.».

У той самий час, Павло Вайсеро - директор з маркетингу оператора державних лотерей «М.С.Л.» - відзначив, що фінансова підтримка соціально важливих заходів, на прикладі КМКФ «Молодість» - є філософією компанії. Окрім того, підтримка кіновиробництва лотереями є загальноприйнятою практикою у всьому світі, й одним з найбільш показових прикладів цьому виступає Великобританія, де 75-80% грошових коштів, які вкладаються у розвиток кіно, надходять саме від продажу лотерейних білетів.

До речі, серед режисерів, які цьогоріч будуть змагатися за головний приз кінофестивалю, є і американка українського походження Роксі Топорович, яка презентує стрічку під назвою Julia Blu. Це – історія про сильних сучасних людей – студентки фотожурналістки та її хлопця, який оговтується від посттравматичного синдрому після війни.

Окрім оголошення членів цьогорічних журі та програми кінофестивалю, організатори підготували для кіноманів унікальний сюрприз - виставку швейцарського художника Ганса Рудольфа Ґіґера - творця образу ксеноморфа з фільму Рідлі Скота - «Чужий». Також на фестивалі відбудеться і показ самої стрічки, яка вийшла на екрани 40 років тому! Повідомляється, що ретроспектива триватиме з 30 травня до 30 червня.

Також організатори повідомили, що фільмом-відкриттям цього року стане картина режисера та продюсера Біллі Вайлдера «Дехто любить гаряченьке» /Some Like It Hot (також відома під назвою «У джазі тільки дівчата»). До речі, цьому класичному голлівудському фільму за участі Мерилін Монро, Тоні Кертіса та Джека Леммона виповнюється вже 60 років.

Офіційне відкриття кінофестивалю «Молодість» відбудеться 25 травня у Києві на спеціальному відкритому майданчику на Поштовій площі.

Нагадаємо, що оператор державних лотерей «М.С.Л.» здійснює фінансову підтримку кінофестивалю «Молодість», починаючи з 2000 року. Так, компанія є традиційним спонсором Гран-прі кінофестивалю розміром у $10 000, у 2017 році вона також стала спонсором головного призу Національного конкурсу дебютних українських короткометражних стрічок і співорганізатором і спонсором головного призу - $1 000 - у конкурсі «Молодість - безпрограшна лотерея» у рамках Shoot&Play.

 

 

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації, який свідчить про те, що лотерейний оператор привів усі свої бізнес-процеси у відповідність до європейських стандартів, які захищають інтереси гравців у лотереї. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA). Того ж року компанія отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» найвищого, 4-го, рівня від WLA.

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію Універсальний навчально-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.

Державна лотерея «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л.» стала генеральним партнером і спонсором Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia, що відбувся 23-30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область) і став знаковою культурною та суспільною подією країни.

На початку вересня 2018 року компанія «М.С.Л.», яка має понад 5 000 пунктів розповсюдження лотерей в усіх підконтрольних регіонах нашої країни, приєдналася до Асоціації рітейлерів України (RAU).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» переміг у Національному конкурсі кейсів з корпоративної соціальної відповідальності у номінації «Кращий корпоративний внесок у Ціль сталого розвитку №3: забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю населення всіх вікових категорій».

 

 

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 

 


Контактное лицо

Оператор государственных лотерей "М.С.Л." Пресс-служба

Оператор государственных лотерей "М.С.Л.", Киев

+38 (044) 461 92 18 press@msl.ua www.msl.ua