pixel mautic

Что нового в бизнесе пользователей Deadline?
Каждый понедельник рассказываем про это журналистам Украины!

Чтобы прочитать релиз или бесплатно разместить свой:

13:48 2018.07.16
star_border Добавить в избранное

«Лото-Забава»: в Україні з’явився новий онлайн мільйонер

15 липня 2018 року ще на початку 988-го тиражу «Лото-Забава» стало відомо про гарантовану появу нового мільйонера - вже 17-го у 2018 році та 296-го за всю історію цієї лотереї. Ним виявився щасливчик, який 14-го липня придбав лотерейний білет у мережі Інтернет, скориставшись офіційним сайтом оператора «М.С.Л.». Наразі відомо, що вартість гри переможця склала 20 гривень, а у своєму білеті він «закреслив» три горизонталі з двома пільговими підковками.

15 липня 2018 року  ще на початку  988-го тиражу «Лото-Забава» стало відомо про гарантовану появу нового мільйонера - вже 17-го у 2018 році та 296-го за всю історію цієї лотереї. Ним виявився щасливчик, який 14-го липня придбав лотерейний білет у мережі Інтернет, скориставшись офіційним сайтом оператора «М.С.Л.». Наразі відомо, що вартість гри переможця склала 20 гривень, а у своєму білеті він «закреслив» три горизонталі з двома пільговими підковками.

Зазначимо, що зазвичай розмір грошового призу за таку комбінацію закреслених горизонталей дорівнює 200 000 гривень. Проте завдяки тому, що перша кулька, яка випала з головного лототрону на початку ефіру, була парною, №62, то за новими правилами «Лото-Забава» це означає, що у тиражі обов’язково з’явиться новий мільйонер. Саме ним і виявився онлайн-щасливець.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає нового мільйонера та радить йому звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

Разом із тим «М.С.Л.» запрошує переможця приєднатися до елітного «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» і взяти участь у подарунковій VIP-програмі під назвою «Два дні з життя мільйонера», яка розрахована на двох осіб: переможця та його супутника чи супутницю.

Програма передбачає два дні, протягом яких щасливчики сповна зможуть відчути як живуть справжні мільйонери. На них чекатимуть безліч приємних несподіванок і вражень, серед яких: готель у центрі столиці, статусні ресторани, індивідуальна фотосесія, участь у прямому ефірі улюбленої лотереї, бранч з ведучими «Лото-Забава», білосніжний лімузин тощо.

Нагадаємо, що всіма перевагами членства у «КЛУБІ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» вже встигли скористатися чимало переможців, детальніше про яких завжди можна дізнатися у окремому розділі на сайті «М.С.Л».

Серед таких щасливців є й такі, які придбали лотерейні білети онлайн. Так, першим онлайн-мільйонером «Лото-Забава» став Анатолій Юрченко з м.Бориспіль – переможець тиражу №898 від 23 жовтня 2016 року, який приїздив до столиці у листопаді того ж року. Цікаво, що пан Анатолій вже встиг втілити у життя деякі свої мрії завдяки лотереї, про що розповів через рік після виграшу.

Одна з багатьох свій мільйонерський уїк-енд отримала у подарунок і Олександра Гошкович, яка зірвала джекпот «Лото-Забава» у 3 мільйони гривень у тиражі №973 від 1 квітня 2018 року. Вона так само придбала виграшний білет завдяки мережі Інтернет і приїхала до Києва з Миколаївської області разом зі своєю онучкою. Це були по-справжньому незабутні два дні, адже окрім звичайних розваг, пенсіонерка здійснила своє бажання та побачила Київ з висоти пташиного польоту.

Нагадаємо, що розіграші «Лото-Забава» відбуваються щонеділі  о 9:00 на телеканалі «1+1».

 

 

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.

Державна лотерея «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л.» стала генеральним партнером і спонсором Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia, що відбувся 23-30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область) і став знаковою культурною та суспільною подією країни.

 

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 


Контактное лицо

Оператор государственных лотерей "М.С.Л." Пресс-служба

Оператор государственных лотерей "М.С.Л.", Киев

+38 (044) 461 92 18 press@msl.ua www.msl.ua