pixel mautic

Что нового в бизнесе пользователей Deadline?
Каждый понедельник рассказываем про это журналистам Украины!

Чтобы прочитать релиз или бесплатно разместить свой:

13:29 2018.06.27
star_border Добавить в избранное

У Верховній раді України пройде круглий стіл, присвячений розслідуванню злочинів, скоєних в ході рейдерських захоплень

Громадська організація «Антикорупційний підприємницький фронт» ( http://apf.org.ua) за підтримки народного депутата України, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталія Купрія проводить круглий стіл на тему «Підвищення ефективності розслідувань злочинів, що пов’язані з захопленням майна підприємств, протидією законній господарській діяльності, як умова для побудови сприятливого бізнес-середовища в Україні».

Захід відбудеться 03 липня 2018 р. з 14.00 по 16.00 в залі засідань комітету Верховної ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (м. Київ, вул. Садова 3А).

У дискусії планують взяти участь: народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Вадим Івченко, начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк,  Роман Осуховський  - Начальник Департаменту стратегічних розробок, Національної поліції Українизаступник Бізнес-Омбудсмена Ярослав Грегірчак, професор кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка Захарій Варналій, представники консультативної місії Європейського Союзу в Україні, співробітники, Національного антикорупційного бюро України, представники бізнес-асоціацій. 

 Питання для обговорення:

  • Ситуація, що склалася на теперішній час з розслідуванням злочинів, що пов’язані з рейдерством, наслідки для розвитку країни та залучення зовнішніх інвестицій;
  • Визначення чинників, що заважають правоохоронним органам ефективно розслідувати кримінальні провадження щодо протидії законній господарській діяльності та протиправного заволодіння майном підприємств та притягати винних у скоєнні злочинів до відповідальності;
  • Можливості для посилення спроможності правоохоронних органів формувати алгоритми активної протидії особам чи організованим групам, які здійснюють рейдерські захоплення;
  • Потреба у розробці методології щодо розслідування злочинів, вчинених проти приватної власності, для використання у своєї роботі співробітниками правоохоронних структур, підготовка для них навчальних програм. 

     З питань акредитації звертайтеся за тел. (044) 383-09-02, електронна пошта pr@apf.org.ua. Акредитація триває до 14:00 02 липня 2018 р.                             


Контактное лицо

Ігор Єгоров

ОО «Антикоррупционный предпринимательский фронт», Киев