pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

11:05 2019.11.01
star_border Додати в обрані

UATV запрошує стартаперів до участі в конкурсі на форумі Іnnovation Market

Запрошуємо до участі в конкурсі “UATV Innovation” усіх стартаперів-інноваційників, які хочуть презентувати свої проєкти.

UATV розгортає свою студію на форумі Іnnovation Market, який стартує вже зовсім скоро – 5 листопада в Києві. Запрошуємо до участі в конкурсі “UATV Innovation” усіх стартаперів-інноваційників, які хочуть презентувати свої проєкти.

За умовами конкурсу, учасники мають підготувати коротку презентацію свого інноваційного проекту (до 5 хвилин), та записати свій виступ у студії UATV, що буде працювати на стенді каналу (№27 у виставковому комплексі). Готові відео, які ми будемо надсилати на електронні адреси учасників, необхідно розмістити на своїй сторінці в Facebook з хештегом #UATV_Innovation, та, звісно ж, підписатися на нашу сторінку UATV українською.

Переможця обере незалежне журі вже 8 листопада. Найкраща презентація проекту потрапить в сюжет на нашому каналі і стане відомою на весь світ, адже UATV – перший український телеканал іномовлення, що доступний на всіх континентах.

Конкурс триватиме на форумі Іnnovation Market з 5 по 7 листопада 2019 року за адресою м. Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр, 4 павільйон, вхід 4А.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у “UATV Innovation”. Адже про круті ідеї українських винахідників має дізнатись увесь світ!

Реєструйтесь за посиланням.

Більше інформації про конкурс “UATV Innovation”можна отримати за адресою: a.rudko@uatv.ua


Контактна особа