pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:39 2018.10.03
star_border Додати в обрані

Всеукраїнський молодіжний форум

Уже 27 жовтня у Львові пройде масштабна конференція, яка має на меті розвиток підприємницького потенціалу та лідерських якостей у молоді, об'єднуючи, активну молодь з бізнес, громадським та державним секторами.

Наймасштабніша молодіжна конференція цієї осені  - YouthSpeak Forum Lviv - відбудеться вже 27 жовтня 2018 року.

Уже третій рік поспіль AIESEC збирає разом активну молодь, громадські організації, представників державного та бізнес секторів на всеукраїнському форумі у Києві, а тепер уперше - Львів. У цьому році планується залучити понад 250 учасників.

YouthSpeak Forum - це глобальний проект, що почався з опитування, допомагає визначити сучасні тренди та основні проблеми працевлаштування, самореалізації та розвитку суспільства, які пізніше обговорюються під час форуму.

Форум складається з блоків "Inspire", "Engage" і "Act" як ключових моментів у створенні будь-яких змін.

У розкладі:

1. POWERFUL TALKS. Виступи від лідерів думок на тему можливостей для молоді у державному, громадському та бізнес секторів.

2. PANEL DISCUSSION. Спікери, які представляють різні сфери діяльності, обговорять, чому молоді варто залишатися в Україні, створення нових можливостей для самореалізації молоді.

3. WORKSHOPS. Воркшопи, пов'язані з навичками, актуальними в 2030 році.

4. NETWORKING SPACE. Під час форуму учасники зможуть дізнатися про всі можливості для самореалізації в громадських організаціях, приватному чи державному секторах.

5. CASES. Різні прикладні ситуації від компаній, громадських ініціатив та державних установ, в яких необхідно визначити і вирішити основні проблеми, які заважають їх втілення.

Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням: https://www.facebook.com/events/2191845754407268/

Квитки можна придбати за посиланням: http://bit.ly/YSFlviv

Якщо у Вас виникли питання чи пропозиції:

Тарас, taras.paslavsky2@aiesec.net

+380961400552Контактна особа