pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

17:57 2020.08.28
star_border Додати в обрані

"Новітня" архітектурна спадщина Харкова. Що цікавого у конструктивізмі?

27 серпня пройшла онлайн подія "Конструктивізм: проста розмова про складні речі", де три молодих лектори, розповіли про свої наукові дослідження.
У доступній та цікавій формі вони розповіли про те, як відрізнити конструктивізм від інших будівель, чим цікаві ці об'єкти та чому їх так люблять за кордоном і не люблять у нас.

Надія Антоненко — кандидатка архітектури, старший викладач кафедри інноваційних технологій в архітектурі Київського національного університету будівництва та архітектури розповіла, "Як зберігати архітектуру 1920-х-1930-х рр. Європейський досвід".

Гліб Семякін — кандидат архітектури, викладач кафедри архітектурних конструкцій Харківського національного університету будівництва та архітектури про "Архітектуру медичних закладів міста Харків 1920-1930-х років."

Катерина Діденко — кандидатка архітектури, асистентка кафедри основ архітектури Харківського національного університету будівництва та архітектури про "Житлову архітектуру Харкова 1920-х - поч. 1930-х рр"

Модерувала подію кандидатка історичних наук, координаторка проєкту "Constructivism.Kharkiv" Анастасія Боженко.

Більш детально про цю подію ви можете дізнатися на FB - сторінці проєкту. https://www.facebook.com/pg/Constructivism.Kharkiv

“Constructivism.Kharkiv” - проєкт, покликаний популяризувати авангардну архітектуру Харкова та привернути увагу громадськості, експертів та органів місцевого самоврядування.

Проєкт реалізується громадською організацією “Арт Оборона” за фінансової підтримки Українського Культурного Фонду.***

Громадська організація «Арт оборона» це об’єднання людей різних професій у галузі культури, що сприяють збереженню та ревіталізації об'єктів культурної спадщини та інтеграції її до світового контексту, шляхом відкритого діалогу та створення партнерств. http://artoborona.tilda.ws/

За додатковою інформацією звертайтесь +38 095 881 40 88 artoborona@gmail.com  

Вікторія Склярова, комунікаційний менеджер проєкту.

Контактна особа