pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:14 2020.08.20
star_border Додати в обрані

Вода у системі газопостачання замість газу

У Новобоварському районні міста Харкова мешканець багатоповерхівки вирішив самовільно провести заміну газового обладнання. При виконанні самовільних робіт по заміні проточного газового водонагрівача споживач переплутав труби і замість газової системи підключився до водопровідної. Внаслідок чого відбулося заповнення системи газопостачання водою.

У Новобоварському районні міста мешканець багатоповерхівки вирішив самовільно провести заміну газового обладнання. При виконанні самовільних робіт по заміні проточного газового водонагрівача споживач переплутав труби і замість газової системи підключився до водопровідної. Внаслідок чого відбулося заповнення системи газопостачання водою. Протиправні дії споживача призвели до того, що він залишив своїх сусідів без газу заливши водою газову систему декількох квартир та газорозподільну систему всього будинку.

Для того щоб ліквідувати наслідки таких втручань необхідно провести комплекс відновлювальних робіт. При цьому буде проводитися перевірка всієї внутрішньобудинкової системи газопостачання, обладнання та пристроїв, що відключають, а відключеними від системи газопостачання у даному випадку буде весь стояк.

Якщо ви вирішили замінити чи встановити будь-яке газове обладнання – котел, плитку, колонку, труби – насамперед необхідно звернутися у газову компанію. Власне, купити газове обладнання можете самі, а встановити його мають право лише співробітники спеціалізованої організації, які мають допуск до роботи з газовим обладнанням.

Запам’ятайте: усі роботи, які стосуються газового обладнання, відключення чи підключення газу, мають виконувати фахівці газової компанії, котрі пройшли відповідне навчання і знають, як поводитися з газовими приладами і газом – вибухонебезпечною речовиною. Не наражайте на небезпеку себе та оточуючих мешканців будинку.

Контактна особа

Татьяна Черкасова

АТ "Харківміськгаз", Харків

+38 (067) 807 29 90 tc019863@gmail.com