pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

14:49 2020.08.11
star_border Додати в обрані

У Харкові з початку року виявлено 19 несанкціонованих газопроводів

З початку року 19 випадків несанкціонованих врізок в газорозподільну систему міста були виявлені за участю відділу економічної безпеки АТ «Харківміськгаз». З них в серпні виявлено вже два випадки несанкціонованих газопроводів.

З початку року 19 випадків несанкціонованих врізок в газорозподільну систему міста були виявлені за участю відділу економічної безпеки АТ «Харківміськгаз». З них в серпні виявлено вже два випадки несанкціонованих газопроводів, самовільно підключених споживачами до газорозподільної системи у Київському та Немишлянському районах міста.

Після того, як виявлено факти незаконного відбору природного газу, фахівці «Харківміськгазу» відносно крадія складають Акти про порушення та демонтують незаконні газопроводи. Розмір компенсації розраховується відповідно до вимог Кодексу ГРМ. Окрім суми збитків, споживачу доведеться також сплатити всі послуги з відключення та відновлення газопостачання.

Здебільшого крадіями природного газу виявляються мешканці приватного сектору. Найпоширеніші способи незаконного споживання природного газу відбуваються шляхом врізки у підземний газопровід, газопровід в стіні, врізки в дворовий газовий ввід що дає можливість користуватися газом в обхід приладу обліку та інше.

Вдаючись до незаконного використання газу, споживачам слід розуміти, що з часом ці факти все одно будуть виявлені. Тому, набагато дешевше споживати «блакитне паливо» легально.

Слід зазначити, що самовільні та несанкціоновані втручання в систему газопостачання не лише наносять суттєві матеріальні збитки, а в першу чергу несуть загрозу здоров’ю та життю людей.


Контактна особа

Татьяна Черкасова

АТ "Харківміськгаз", Харків

+38 (067) 807 29 90 tc019863@gmail.com