pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

13:13 2020.08.05
star_border Додати в обрані

BOBRITSA FILM FESTIVAL 2020 ВІДБУДЕТЬСЯ 8-9 СЕРПНЯ 2020 РОКУ

Третій міжнародний кінофестиваль Bobritsa Film Festival відбудеться у мальовничому селі Бобриця Києво-Святошинського району. Показ фільмів пройде онлайн та під відкритим небом. Програма кінофестивалю передбачає цикл майстер-класів, творчих зустрічей глядачів з продюсерами, режисерами та акторами фільмів.

На конкурсну програму цьогоріч було представлено 24 роботи з 15 країн світу. Окрім України, це - Арменія, Австралія, Болгарія, Великобританія, Канада, Франція, Німеччина, Греція, Італія, Литва, Швеція, Турція, США, Гонконг.

Кінофестиваль охоплює фільми різних жанрів (повнометражні, короткометражні, документальні, анімаційні, студентські), події яких, переважно, відбуваються у маленьких містах, селах або в інших невеликих соціальних спільнотах (клуби, колективи, родини, тощо), або які створені в таких локаціях.

Фестиваль зареєстровано на міжнародній платформі FilmFreeway, де і проходить перегляд та голосування, за результатами якого обирають переможців у відповідних категоріях. Зазвичай фестиваль відбувається в передостанні вихідні червня, але цього року життя внесло корективи. Переможці були обрані онлайн, ними стали:

Повнометражний художній фільм/Feature: La Città Vuota - Fabrizio Fiore, Thomas Battista (Italy)
Документальний фільм/Documentary: The whisper of the steps - Ksenya Kravtsova (Ukraine)
Короткометражний фільм/Short: The Overcoat - Justin 'Juice' Black (United Kingdom)
Анімаційний фільм/Animation: Anansi - Elliot Gibson (Australia)
Студентська робота/Student: Between the lines - Anton Chystiakov, Roman Krasnoshchok (Ukraine)

Показ фільмів-переможців пройде 8-9 серпня під відкритим небом. Разом із ними глядачі побачать фільми українського виробництва 2019-2020 років, серед яких - створені за підтримки Держкіно неполіткоректна патріотична комедія Володимира Тихого “Наші Котики”, анімаційний фільм “Кохання” Микити Лиськова, дитяча казка Михайла Кострова "Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво" та інші.

Bobritsa Film Festival започатковано громадою села Бобриця за участю Бобрицького сільського благодійного фонду “Розвиток та благоустрій”, Бобрицької сільської ради та представників громади. Bobritsa Film Festival має на меті підтримання та розвиток інтересу громадян до сучасного українського та світового кінематографу, створення культурного простору на рівні місцевих громад.

Фестиваль проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Контактна особа

Анна Ка

Державне агентство України з питань кіно, Київ