pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

09:48 2020.06.26
star_border Додати в обрані

Центр допомоги «STOP COVID-19 Харківська область» провів навчання для людей з інвалідністю

БО «Благодійний Фонд «Харків з тобою» запровадив безкоштовне онлайн навчання з основ спілкування «Acoustic: БАЧИТИ РОЗМОВОЮ» для людей з інвалідністю. Після проходження теоретичного навчання, слухачі приєдналися до роботи на гарячій лінії проєкту «STOP COVID-19. Харківська область».

З кінця березня 2020р. БО «Благодійний Фонд «Харків з тобою» (далі – БФ «Харків з тобою») у відповідь на виклик поширення Україною коронавірусної інфекції розробив та почав виконувати програму «Центр допомоги STOP COVID-19. Харківська область».

На початку квітня 2020р. БФ «Харків з тобою» у співдружності з іншими благодійними та комерційними організаціями відкрив Волонтерський Контакт-центр, який почав отримувати дзвінки від мешканців Харківської області з питаннями про хворобу COVID-19. На початку роботи проект підтримали оператори професійного контакт-центру.

З травня 2020р. телефон гарячої лінії Контакт-центру «STOP COVID-19. Харківська область» надають телефонні оператори Міністерства охорони здоров’я України, Центру громадського здоров’я України та Кабінету міністрів України.

Завдяки підтримці проекту Міжнародним фондом «Відродження» та Європейським Союзом, БФ «Харків з тобою» впровадив безкоштовне навчання для людей з інвалідністю з основам спілкування для подальшої роботи волонтерами на гарячій лінії проекту «STOP COVID-19. Харківська область» та / або в інших кол-центрах.

Цікаві цифри:

·       Перша група слухачів закінчила навчання.

·       В групу входило 24 особи з інвалідністю.

·       До складу навчання входили наступні курси: емоційний інтелект (24 години), основи коуч-компетентності (26 годин), тайм-менеджмент фрілансера (4 години), ораторська майстерність (2 години).

·       Проведено 27 занять онлайн.

·       Слухачами виконано 18 домашніх завдань.

·       17 слухачів закінчили навчання за програмою. 13 слухачів вийшли на гарячу лінію проекту «Центр допомоги «STOP COVID-19. Харківська область» та отримали практику в 90+ годин.

Учасник програми навчання Олександр Приходько каже: «Участь в проекті надихнула мене на нові досягнення, незважаючи на швидке погіршення зору. Познайомився з цікавими людьми. Отримав нові навички і знання, які допоможуть у майбутньому знайти себе у цьому світі і не впадати у відчай.».

 

Інформація про проект:

·       Центр допомоги «STOP COVID-19. Харківська область» - це волонтерська ініціатива, яка започаткована БО «Благодійний Фонд «Харків з тобою» та поєднала провідні волонтерські організації Харківської області. Головна мета – допомога мешканцям регіону з отримання інформаційної та моральної підтримки з питань протидії пандемії COVID-19. На сайті проекту StopCovid19.kh.ua та за телефоном гарячої лінії 0-800-31-80-31 можна отримати відповіді на запитання та дізнатися правдиву та верифіковану інформацію. Коротка інформація про проект. Під час виконання проекту Центр допомоги «STOP COVID-19. Харківська область» на гарячу лінію звернулося більше 2500 осіб, отримано та оброблено майже 7000 звернень.

·       Проект "Центр допомоги STOP COVID-19. Харківська область" здійснюється БО «Благодійний Фонд "Харків з тобою" за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи "Людяність і взаємодопомога".

·       Контакти для додаткових запитань:
067-962-28-68, 050-030-68-63 Шейнін Андрій
095-169-86-29 Овсєєнко В’ячеслав

·       Посилання на фото: https://bit.ly/314fyK9


Контактна особа

Андрій Шейнін

БО "Благодійний Фонд "Харків з тобою", Харків