pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

09:55 2018.04.20
star_border Додати в обрані

Анонс «БАЛАНС-АГРО» № 16, 2018

Анонс випуску №16 видання

https://store.uteka.ua/ua/journals/balans-agro-no15

Шановні читачі!

 На сьогодні підвищення вимог до бухгалтерських кадрів не супроводжується, на жаль, ані паритетним розширенням їх посадових прав, ані державною регламентацією норм професійної етики. Саме тому на сторінках «БАЛАНС-АГРО» ми започатковуємо рубрику «Професійна етика бухгалтера», яка покликана допомогти бухгалтерам підприємств правильно вирішувати питання, не врегульовані законодавством, та допомогти захистити свої права від протиправних розпоряджень осіб, відповідальних за організацію бухгалтерського обліку (власників, керівників підприємства тощо), та контролюючих органів. І в першій статті цієї рубрики ми розповімо про те, як виконання обов’язків тимчасово відсутнього головбуха доручити іншому працівнику.

А для платників ПДВ у консультації Світлани МАЛЬШАКОВОЇ ми розповімо про те, навіщо подавати Таблицю даних платника, та її заповнення сільгосппідприємствами з урахуванням останніх вимог, унесених до нормативно-правових актів.

 Крім того, із цього випуску ви дізнаєтесь про:

·                   нюанси оподаткування та обліку операцій із продажу повністю замортизованих основних засобів;

·                   складання прибуткового касового ордеру при реалізації власної продукції;

·                   необхідність виведення з експлуатації ОЗ на час ремонту;

·                   обов’язковість нотаріального посвідчення договору оренди трактору або іншої сільгосптехніки у фізособи;

·                   необхідність для позапланової перевірки узгодження з ДРС на її проведення.

 Також у цьому випуску ми продовжуємо серію статей про звільнення працівника і розповімо про припинення трудових відносин як спосіб притягнення до дисциплінарної відповідальності. Крім того, у рубриці «На шляху до ЄС», у якій розповідаємо про аспекти запровадження в Україні європейських норм та стандартів, ми публікуємо консультацію щодо обов’язковості упровадження міжнародної системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) для агропідприємств. 

Контактна особа

Сергій Наумов

verified_user ТОВ "Баланс Клуб", Дніпро