pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

08:02 2020.06.25
star_border Додати в обрані

ECOVACS ROBOTICS представила робота-пилососа з удосконаленим штучним інтелектом DEEBOT OZMO T8 AIVI

Робот-прибиральник ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI з новітньою технологією штучного інтелекту AI тепер доступний до продажу в Україні

Ми, ECOVACS ROBOTICS, одна з провідних компаній з виробництва розумних роботів-прибиральників. І ми запускаємо нового робота DEEBOT OZMO T8 AIVI. Це перший продукт у серії T8. Високопродуктивний робот-пилосос за допомогою штучного інтелекту виявляє перешкоди й ефективно їх обходить. DEEBOT OZMO T8 AIVI з максимальною точністю сканує та показує в додатку навіть найскладніші предмети. У 3-му кварталі до серії T8 буде також додано DEEBOT OZMO T8. Це ще один високоефективний робот, який поєднує надзвичайну потужність зі швидкою та сучасною навігацією. Також незабаром буде доступна до продажу станція автовивантаженням сміття як додатковий аксесуар або в комплекті з DEEBOT OZMO T8 +.

Відео

Просто залиште речі на підлозі: DEEBOT OZMO T8 AIVI прибере навколо них

Останнє покоління технології AIVI™ (штучний інтелект і візуальна інтерпретація), розроблене ECOVACS, вражає точністю розпізнавання об'єктів. T8 AIVI виявляє численні об'єкти та ще краще уникає перешкод в порівнянні з попередньою моделлю DEEBOT OZMO 960. Предмети розпізнаються у два рази швидше, ризик застрягти зменшений на 60%. Взуття, шкарпетки, зарядні станції, кабелі, одяг і килимки більше не потрібно прибирати з підлоги перед прибиранням. Робот розпізнає їх і автоматично уникне. Крім того, ділянки, які були обійдені, можна особливо ретельно прибрати під час наступного циклу.

Жива взаємодія з роботом у вашому домі

Ви точно зачинили вікна? Як поживає ваш домашній улюбленець? Перегляньте живу трансляцію відео T8 AIVI, взаємодійте з тваринами та пильно стежте за процесом прибирання і власним будинком за допомогою камери робота та динаміка. Ця функція захищена паролем, який користувачі можуть встановити самостійно. Усі дані захищені та використовуються лише для прибирання. Для повної безпеки інформація під час передачі від робота до смартфона шифрується.

Точне планування процесу прибирання навіть на складних ділянках

Будь-то просторі житлові приміщення, вузькі коридори або дитячі кімнати з купою іграшок, T8 AIVI з усім впорається! За лічені секунди він може точно просканувати, нанести на карту та спланувати ефективний шлях прибирання навіть на складних ділянках за допомогою інноваційної технології навігації та сканування TrueMapping™. Датчик на основі унікального лазера DToF сканує об'єкти на подвійній відстані та забезпечує в чотири рази точніше виявлення предметів (у порівнянні зі звичайною лазерною навігацією DEEBOT).

Звичайно, робот також вміє сканувати кілька поверхів будинку; паралельно можуть зберігатися дві карти. Крім того, можна індивідуально визначити, які саме приміщення необхідно прибрати, та встановлювати віртуальні межі. T8 AIVI дає чудові рекомендації щодо ділянок, де він може застрягнути. На одному заряді робот працює до трьох годин і прибирає до 300 м².

Високоефективне прибирання та потужна технологія очищення

Із новою технологією вологого прибирання OZMO™ Pro робот T8 AIVI може не тільки блискуче пропилососити підлогу за один прохід, але також має електричний вібробак, який обробляє навіть стійкі плями за допомогою високочастотних вібрацій. Це означає, що підлога не просто протирається вологою серветкою, а дійсно миється. Ви можете індивідуально вибрати один із чотирьох рівнів інтенсивності подачі води. Резервуар об'ємом 240 мл забезпечує тривале ефективне миття підлоги. Вібробак OZMO™ Pro входить в комплект до DEEBOT OZMO T8 AIVI та може використовуватися як альтернатива звичайному резервуару OZMO™.

Ефективна технологія прибирання T8 AIVI забезпечує високу потужність всмоктування та кращі показники, і все це з дивовижно низьким рівнем шуму під час роботи. Завдяки автоматичному виявленню килимів робот збільшує потужність всмоктування на них і уникає килимів в режимі вологого прибирання. Режим Max+ (у додаток до звичайного режиму Max) є ідеальним для інтенсивного глибокого очищення. Навіть дрібнодисперсний пил не має шансів!

DEEBOT OZMO T8 і T8 + розширюють серію пристроїв ECOVACS з осені 2020 року

Потужне очищення в поєднанні зі швидкою та точною навігацією: восени DEEBOT OZMO T8 буде додано до сімейства T8 в ролі ще одного високопродуктивного пристрою. А для тих, хто хоче брати ще меншу участь у прибиранні, в той же період буде доступна станція автовивантаження сміття. Її можна буде придбати в комплекті з DEEBOT T8 і DEEBOT T8 + або окремо як додатковий аксесуар. Звичайно, вона сумісна з T8 AIVI.

Короткий огляд DEEBOT OZMO T8 AIVI

- T8 AIVI має функцію інтелектуального розпізнавання об'єктів завдяки спеціально розробленій технології AIVI™.
- T8 AIVI виявляє численні об'єкти й надійно їх уникає.
- Завдяки відеостріму користувач отримує інформацію про свій будинок із будь-якої точки світу та може з ним взаємодіяти за допомогою динаміка.
- Стійкий бруд більше не проблема з високочастотними вібраціями вібробака OZMO™ Pro.
- Інноваційна технологія TrueMapping™ швидко та точно сканує приміщення.
- Серія ECOVACS T8 охоплює DEEBOT OZMO T8 AIVI та DEEBOT OZMO T8, кожен з яких поставляється з вібробаком OZMO™ Pro. Також можна окремо придбати станцію автовивантаження сміття або в комплекті з DEEBOT OZMO T8 +.

Про компанію ECOVACS ROBOTICS

Корпорація ECOVACS була заснована в 1998 році Цянем Дунці. У 2006 році виробник електроніки розширив свою діяльність із окремою компанією ECOVACS ROBOTICS, яка спеціалізується на дослідженнях, розробках дизайну, виробництві та розповсюдженні роботів для прибирання будинку під девізом «Живи розумно. Насолоджуйся життям». Мета ECOVACS ROBOTICS — пропонувати інноваційні продукти, які полегшують клієнтам щоденну домашню роботу та роблять їхнє життя простішим і приємнішим.

Додаткова інформація про інноваційних помічників для дому доступна на сайті deebot.ua.


Контактна особа