pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

11:57 2020.05.18
star_border Додати в обрані

Влада та експерти на всеукраїнському онлайн-марафоні обговорюють шляхи підвищення енергоефективності в Україні

Сьогодні в Україні гостро стоїть питання енергоефективності та енергозбереження. В країні виробляється достатня кількість електроенергії, але існуюча система менеджменту галузі не дозволяє ефективно використовувати її. Щоб покращити стан існуючого енергогенеруючого та енергопостачального комплексу, потрібно не тільки залучати інвестиції, модернізувати електричні мережі, впровадити нові технології постачання електроенергії, але й проводити постійну роботу з населенням.

18 травня 2020 р. - Сьогодні в Україні гостро стоїть питання енергоефективності та енергозбереження. В країні виробляється достатня кількість електроенергії, але існуюча система менеджменту галузі не дозволяє ефективно використовувати її. Щоб покращити стан існуючого енергогенеруючого та енергопостачального комплексу, потрібно не тільки залучати інвестиції, модернізувати електричні мережі, впровадити нові технології постачання електроенергії, але й проводити постійну роботу з населенням.

У рамках онлайн-марафону “Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020”, організованого Громадською Радою при Міністерстві розвитку громад та територій України за підтримки постачальника електроенергії та енергоефективних рішень YASNO, а також інших партнерів - профільних асоціацій будуть обговорені наступні питання:

  • принципи та методи залучення інвестицій у енерго галузь України;

  • енергозбереження у житлово-комунальній, соціальній та бюджетній сферах;

  • підходи до енергоаудиту та енергоменеджменту;

  • енергозбереження у промисловості та будівництві;

  • застосування відновлювальних джерел енергії.

Участь у заході приймуть більш ніж 50 спікерів, у тому числі перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський, заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України Олексій Рябчин, перший заступник голови Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко та інші.

“Ми намагалися зібрати найкращих та найдосвідченіших енергоменеджерів нашої країни, - розповідає голова Громадської ради при Міністерстві розвитку громад та територій України, президент Спілки кризис-менеджерів України Павло Міхайліді. - Наша головна мета - надати відкритий майданчик для обговорення такої важливої для України теми, як енергоефективність. Адже сьогодні в умовах карантину та фінансової кризи ефективне використання електроенергії населенням та промисловим сектором країни стає головним питанням”.

Онлайн-марафон триватиме 5 днів та торкнеться найважливіших тем розвитку та функціонування енергокомплексу країни. Спікери презентують готові рішення щодо виходу галузі з кризи та обговорять необхідні умови для підвищення енергоефективності в Україні.

Долучитися до онлайн-марафону можна за цим посиланням. Участь у марафоні безкоштовна.


Для довідки:


Громадська рада при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі - Громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборчим громадським консультативно-дорадчим органом, створеним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону.Контактна особа

Карина Крупенченкова

verified_user Rotary International, Київ

+38 (044) 373 79 89 karinakrupenchenkova@yandex.ru