pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

13:58 2020.05.15
star_border Додати в обрані

АМКУ може розстрочити штраф під час карантину

Харківське тервідділення АМКУ розстрочило сплату штрафу двом суб’єктам господарювання у зв’язку з карантином.

У лютому 2020 року ТОВ «МЕБЛЕВА ФАБРИКА «МЕБЛІКС» та ФОП Чернуцька Л.О. були оштрафовані відомством на 136 000 грн. кожне за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що передбачено пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Проте, у квітні 2020 року обидва суб’єкти господарювання звернулись до тервідділення АМКУ із заявами, в яких просили розстрочити їм сплату штрафу до кінця 2020 року.

ТОВ «МЕБЛЕВА ФАБРИКА «МЕБЛІКС» та ФОП Чернуцька Л.О. пояснили, що необхідність розстрочення їм потрібна у зв’язку з тим, що вони наразі не ведуть господарську діяльність через карантин.

Крім того, ТОВ «МЕБЛЕВА ФАБРИКА «МЕБЛІКС» надіслало до Комітету платіжне доручення про сплату частини штрафу у розмірі 17 000 грн, і ФОП Чернуцька Л.О. подала такий же документ про сплату частини штрафу у розмірі 18 000 грн.

У зв’язку з цим харківські антимонопольщики розстрочили обом суб’єктам господарювання сплату залишку суми штрафу. А саме, тепер ТОВ «МЕБЛЕВА ФАБРИКА «МЕБЛІКС» та ФОП Чернуцька Л.О. щомісяця, з березня по грудень 2020 року, платитимуть по 14 875 грн та 14 750 грн відповідно.

Контактна особа