pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

19:16 2020.04.29
star_border Додати в обрані

У Львові відкривається новий професійний бізнес-центр Ampere Hall

За словами представника девелопера, у новому бізнес-центрі зараз проводяться фінальні роботи з благоустрою території та оздоблення приміщень загального користування. Орендарі зможуть розпочати ремонтні роботи вже в другому кварталі цього року.

Новий бізнес-центр розташований між вулицями Панаса Мирного і професора Буйка, на півдні від центру Львова, поблизу ключових автотранспортних магістралей, які забезпечують сполучення густонаселених районів з історичною частиною міста.

 «Львів ще більшою мірою, ніж Київ, відчуває дефіцит якісних офісних приміщень. Первинна вакантність на ринку офісної нерухомості у Львові складає приблизно 1,5%. У сегменті «сучасних» бізнес-центрів, кумулятивна орендна площа яких лише 148 000 кв. м GLA (або 196 кв. м GLA на 1 000 осіб офіційного населення в місті), вона не перевищує 0,5%. Територіально бізнес-центр на Панаса Мирного знаходиться в межах нового, популярного серед найбільших офісних орендарів, ділового району Львова, який поступово формується завдяки розташованим тут існуючим і перспективним бізнес-центрам, а також кампусу Українського католицького університету, котрий є важливим осередком освітнього, громадського і ділового життя в місті», - розповіла Марта Костюк, керівник департаменту аналітики і консалтингу з питань девелопменту компанії Cushman & Wakefield в Україні.

«Девелопмент нового бізнес-центру здійснюється в межах масштабної регенерації цього стратегічного для Львова району, який раніше був здебільшого промислово-складським за своїм характером. Це додає цінності проєкту з точки зору його впливу на міське середовище», - наголошує Марта.

За своїми технічними характеристиками нова офісна будівля є однією з найсучасніших і найякісніших у місті. Її загальна площа – трохи більше 8 000 кв. м. Відкрите планування та правильна прямокутна форма поверху з ефективною сіткою колон дозволяють орендарям облаштувати своє приміщення у форматі open space або окремих кабінетів. Новітні системи кондиціонування та вентиляції, а також опалення мають забезпечити максимальний комфорт для тривалого перебування в бізнес-центрі. В планах девелопера – відкриття великої тераси з видом на Львів.

Для пошуку орендарів було залучено міжнародну консалтингову компанію Cushman & Wakefield.

«Девелопер будував цей бізнес-центр із розумінням вимог сучасних орендарів, зокрема IT компаній. Більше того, два з шести поверхів вже займає одна з найбільших українських компаній, що спеціалізується на розробці програмних продуктів. А це означає, що новий проєкт підтримує репутацію Львова як IT столиці України», - розповів Левон Папоян, керівник департаменту консалтингових та агентських послуг у сфері офісної нерухомості Cushman & Wakefield в Україні.

Для зручності офісних орендарів в будівлі бізнес-центру незабаром відкриється фітнес-центр Fizmat, який стане першим у Львові закладом популярної у Києві мережі, салатерія Tomato та кафе Coffee Lab.

Ще одна важлива перевага нового бізнес-центру - це те, що він буде одним із небагатьох офісних центрів у Львові, котрі знаходяться в професійному управлінні з усіма перевагами для орендарів. Компанія Cushman & Wakefiled із залученим проєктним партнером First Rearty Brokerage взяла на себе роль керуючої компанії, до обов’язків якої входить повний перелік послуг з управління – від обслуговування інженерних мереж будівлі до контролю над дотриманням орендарями орендних умов. Якісне управління нерухомістю із залученням професійної керуючої компанії – це можливість для власника зосередитись на профільному бізнесі та впевність орендарів у комфортних умовах праці.


Контактна особа