pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:34 2020.04.22
star_border Додати в обрані

Стартував проект «Відкриваємо невідому Україну: архітектурна історична спадщина Ізмаїла»

З квітня за фінансової підтримки Reherit стартувала реалізація проекту

З початку квітня цього року громадська організація "Придунайський центр громадських ініціатив" розпочала реалізацію проекту "Відкриваємо невідому Україну: архітектурна історична спадщина Ізмаїла", який фінансується за підтримки ReHERIT.

Проект, розрахований на 3 місяці, завершиться презентацією сайту-карти старовинних будівель Ізмаїла, розробка якого вже стартувала.

Сайт-карта буде доступна російською, українською та англійською мовами. Наносяться на неї об'єкти будуть доступні для фільтрації за двома параметрами - "історичний період" і "архітектурний стиль". До червня таких будівель на мапі буде не менше сотні, однак загальна кількість старовинних будівель, за якими ведеться пошук відомостей, становить кілька сотень.

Зараз активісти організації ведуть роботи збору даних про будівлі через КУ "Ізмаїльський архів", а також в спілкуванні з Ізмаїльським старожилами і любителями історії міста через соціальні мережі.
За підсумками проекту буде розроблена і опублікована брошура про старовинних будівлях і представляються ними історичних епохах українською та англійською мовою, яка буде роздана навчальним закладам міста, музеям, готелям, закладам сфери громадського харчування та вокзалів. У числі заходів планується проведення екскурсії і квесту по будівлям Ізмаїла.

ReHERIT, підтримує роботу з культурною спадщиною для економічного, туристичного, культурного та освітнього розвитку в Україні. У цьому році в рамках програми міні-грантів були профінансовані 10 проектів по країні, однак лише один з них реалізується в Одеській області.

Контактна особа

Олександр Кожин

verified_user Бізнес-портал Одеської області, Ізмаїл