pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

13:03 2020.03.27
star_border Додати в обрані

Благодійний фонд «Карітас-Київ» організовує челендж вдячності «1000 онлайн-обіймів для супергероїв»

Онлайн-обійми: діти малюнками підтримали медиків та всіх людей, які на передовій боротьби з коронавірусом

http://https//www.facebook.com/Caritas.in.Kyiv/posts/2629298027301921 

Благодійний фонд «Карітас-Київ» організовує челендж вдячності «1000 онлайн-обіймів для супергероїв». Дітям пропонують намалювати малюнки, на яких вони показують свою вдячність та підтримку тим людям, які змушені працювати під час пандемії коронавірусу. До фонду вже надійшли десятки малюнків з різних областей України. У акції можуть взяти участь діти від 3 до 15-ти років, фото малюнків потрібно надсилати на електронну адресу акції online_obiymy@ukr.net.

«Метою акції є висловити вдячність людям, які під час карантину не можуть залишатися вдома, а змушені виконувати свій професійний та громадянський обов’язок, - розповів директор Благодійного фонду «Карітас-Київ» о. Роман Сиротич, - Ми вирішили заохотити дітей малювати малюнки і цим показати, як ми цінуємо відвагу, сміливість і відданість тих людей, які працюючи заради блага інших піддаються ризику заразитись хворобою».

На сторінці фейсбук Благодійного фонду «Карітас-Київ» описані умови челенджу:

Якщо тобі від 3 до 15 років, візьми участь у Дитячому челенджі в час пандемії «1000 онлайн-обіймів для супергероїв»!

1. Намалюй малюнок вдячності, малюнок-обійми для тих, хто зараз не може бути вдома: працівників лікарень, поліції, аптек, магазинів, громадського транспорту, таксі, житлово-комунальних господарств, соціальної сфери, журналістів, військовослужбовців, операторів, кур’єрів, волонтерів…

2. Сфотографуй цей малюнок і надішли на адресу online_obiymy@ukr.net (зроби це самостійно чи попроси дорослих допомогти)

3. У листі обов'язково потрібно вказати твоє прізвище, ім’я, дату народження і місто чи село, в якому живеш.

3. Яскраві, добрі, світлі малюнки, що відповідають тематиці челенджу, ми будемо обрамлювати, номерувати й розміщувати на Facebook-сторінці Благодійного фонду «Карітас-Київ» (Благодійний фонд Карітас Київ).

4. Кожен охочий зможе надіслати твій малюнок знайомому супергерою, підняти йому настрій, передати онлайн-обійми і «крила» від тебе!

5. Поширюй інформацію про челендж також серед своїх друзів та однокласників, вказуючи хештег #онлайн_обійми_для_супергероїв

Стань одним із 1000! Подаруй свої онлайн-обійми нашим супергероям! Вони їх дуже потребують!


Контактна особа