pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:19 2020.03.10
star_border Додати в обрані

Software Intelligence Con: у березні в Києві відбудеться масштабна конференція на тему трендів, технологій та бізнесу

До Вашої уваги матеріал стосовно події, яка відбудеться вже 26 березня. Ідеться про Конференцію щодо трендів, технологій та бізнесу від компанії-виробника рішень у сфері кібербезпеки Dynatrace.
Захід цікавий тим, що в ньому візьмуть участь представники бізнесу та державного сектору, як от провідні IT-спеціалісти OTP Bank, а також розробники Kyiv Smart City.

Лідер у сфері контролю та аналізу продуктивності додатків Dynatrace спільно з групою компаній БАКОТЕК проведуть у Києві 5 щорічний захід, присвячений трендам в інформаційних технологіях та бізнесі – Software Intelligence Con.

У рамках івенту ми обговоримо тенденції та особливості локального бізнесу, поділимося світовим досвідом цифрової трансформації в комерційних та державних секторах, а також розповімо про АРМ рішення та DevOps-процеси для прискорення та покращення розробки продукту.

Відвідувачі Software Intelligence Con дізнаються про:

-       Цифрову трансформацію у фінансовому секторі;

-       Роль IT в розвитку бізнесу;

-       Покращення клієнтського досвіду в digital-каналах;

-       Можливості штучного інтелекту в моніторингу контейнерів та мікросервісів;

-       Впровадження Dynatrace в процеси DevOps;

-       Реальні бізнес-кейси банків, телекому та державних структур.

Серед ключових спікерів – DevOps-гуру, старший директор відділу продажів у регіонах Європи, Близького Сходу та Африки компанії Dynatrace Роман Шпітцбарт, керівник IT-департаменту OTP Bank Артем Логвіненко, а також неочікувані секретні спікери, які приємно здивують своїми виступами всіх відвідувачів заходу.

«Родзинкою» конференції стане виступ державного та громадського діяча, співкоординатора ініціативи Kyiv Smart City, а також директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрія Назарова. Він розповість учасникам, як на прикладі Kyiv Smart City здійснюється діджиталізація українських сервісів.

Дата: 26 березня 2020

Час: 9:00 – 18:00

Місце: Inveria Flow Space (вул. Володимирська 49-а, Київ)

Програма заходу, спікери, реєстрація: https://bakotech.com/events/dynatrace-software-intelligence-con/

Вартість: безкоштовно. Кількість місць обмежена. Попередня реєстрація та підтвердження від організаторів обов'язкові.

DYNATRACE – лідер в сфері контролю та аналізу цифрових сервісів. Платформа DYNATRACE - це єдине рішення на основі штучного інтелекту, яке надає аналітику в режимі реального часу на основі даних по кожному користувачеві, кожній транзакції в будь-якому додатку. Рішенням DYNATRACE довіряють 72 компанії зі списку Fortune Top 100. Вони покращують досвід користувача, впроваджують інновації та модернізують ІТ-операції набагато швидше.

БАКОТЕК – міжнародна група компаній, яка лідирує у сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції та поставляє рішення провідних світових IT-виробників. Позиціонуючи себе як True Value Added IT-дистриб'ютор, БАКОТЕК надає професійну до- і пост-продажну, маркетингову, технічну підтримку для партнерів та кінцевих замовників. БАКОТЕК – офіційний дистрибьютор DYNATRACE в Україні, Азербайджані, Грузії і країнах Балтії. У разі виникнення питань щодо рішень DYNATRACE, будь ласка, пишіть на dynatrace@bakotech.com.

 

 

 

 

 

 

 

 


Контактна особа