pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

08:36 2020.03.04
star_border Додати в обрані

ТРЦ «Велес» в Івано-Франківську визначився з якірними орендарями

Відкриття другої фази ТРЦ «Велес» в Івано-Франківську заплановане на 4 квартал 2021 року. Компанію Cushman & Wakefield призначено ексклюзивним агентом із набору орендарів.

У 2019 році було розпочато будівництво другої черги торговельно-розважального центру «Велес» в Івано-Франківську, загальна площа якого становитиме 52 000 кв. м, а орендна - 37 500 кв. м. Міжнародна консалтингова компанія Cushman & Wakefield, яка є ексклюзивним агентом із набору орендарів даного об’єкту, повідомила, що нещодавно були підписані угоди з якірними операторами - продуктовим супермаркетом «Сільпо» на площу 4 250 кв. м, дитячим розважальним центром Fly Kids на площу 3 500 кв. м та кінотеатром «Планета кіно» на площу 2 268 кв. м.

«Це буде перший в Івано-Франківську торговельно-розважальний центр регіонального масштабу, який забезпечить потреби міста та області в якісних торгових площах, - розповіла Катерина Весна, керівник департаменту агентських та консалтингових послуг у сфері торговельної нерухомості компанії Cushman & Wakefield в Україні. – Західна Україна вже традиційно є регіоном, в якому великі мережі зацікавлені нарощувати свою представленість. Станом на сьогодні у місті та області відсутня будь-яка альтернативна пропозиція, тому для компаній, які представляють міжнародні модні бренди, - це унікальна можливість для відкриття магазинів».

Щодо темпів заповнюваності об’єкта, то за словами Катерини Весни, незважаючи на те, що будівництво триває, вже затверджені площі та конфігурації приміщень із якірними орендарями галереї – універмагами одягу та взуття, магазинами побутової техніки та спорту.

Юрій Кізім, керівник проекту, повідомив, що відкриття нової черги ТРЦ «Велес» заплановане на 4 квартал 2021 року. «Ми взяли за мету – ревіталізувати промислову зону у сучасний простір, що об’єднає шопінг, відпочинок та розваги. Після добудови площі торгового центру будуть відповідати вимогам найкращих міжнародних брендів, для цього ми залучаємо міжнародних консультантів на кожному етапі проекту.      

Слід також зазначити, що конструктив будівлі сформовано на 80%. Реалізація проекту проходить відповідно до запланованих термінів, які в свою чергу передбачають закриття периметру майбутнього ТРЦ восени 2020 року, після чого будуть розпочаті внутрішні роботи», - розповів Юрій Кізім.

Івано-Франківськ є адміністративним, економічним, культурним та туристичним центром Прикарпаття. Місто виконує роль транзитного пункту для туристів, які планують відпочинок у горах, в тому числі на курортах «Буковель», «Драгобрат» та в місті Яремче. Орієнтовна кількість населення міста та області – більше 1,38 млн осіб. В Івано-Франківську розвинені машинобудівна, деревообробна галузі, хімічна та легка промисловість.

 

 

 

Про ТРЦ «Велес»

ТРЦ «Велес» - перший сучасний торговельно-розважальний центр регіонального формату та значення. Це найбільший проєкт в Івано-Франківську та області, який відповідає вимогам міжнародних орендарів. Загальна площа – 52 000 кв. м, орендна – 37 500 кв. м. Кількість паркомісць – 1 160. Дата відкриття другої фази – 4 квартал 2021 року.

 

Про Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (Нью-Йоркська фондова біржа: CWK) - провідна міжнародна компанія, що надає консалтингові та агентські послуги в сфері комерційної нерухомості. 51 000 експертів нашої компанії в більш ніж 70 країнах допомагають інвесторам і орендодавцям забезпечувати виняткову цінність їх нерухомості, втілюючи ідеї клієнтів у життя. Cushman & Wakefield входить до числа найбільших консалтингових компаній у сфері комерційної нерухомості в світі з доходом $8,2 млрд. у 2018 році за основними бізнес-напрямками: агентські послуги в сфері комерційної нерухомості, консалтинг з питань девелопменту, ринки капіталу, оцінка, дослідження ринку, управління проєктами.

Щоб дізнатися більше, відвідайте сайт cushmanwakefield.com або www.cushmanwakefield.com.ua


Контактна особа