pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

08:58 2020.02.10
star_border Додати в обрані

Факультет інформатики НПУ імені М.П.Драгоманова проведе лекцію, присвячену темі безпеки в інтернеті

11 лютого о 16:00 на базі факультету інформатики НПУ імені М.П.Драгоманова (аудиторія 340) відбудеться лекція, присвячена темі безпеки в інтернеті

Сьогодні Інтернет дає величезні можливості для розвитку, отримання будь-якої інформації, спілкування на відстані, здійснення платежів, вирішення багатьох питань. В найближчому майбутньому Інтернет увійде в абсолютно всі сфери людської життєдіяльності і в усі технології. Через мережу Інтернет щомиті проходить величезний потік інформації і платіжних операцій, а для зловмисників це — «клондайк» для збагачення. Вони мають на меті отримання вигоди злочинним шляхом, при цьому у них в запасі 1001 способ це здійснити: від розкрадання грошей безпосередньо до розкрадання цінної інформації, яку вони можуть використати або продати. Як не стати жертвою хакера і бути напоготові? Про це ми розкажемо на цій зустрічі у День безпеки інтернету. 

 Ключові теми:

- Розвиток мережі інтернет-технологій

- Кіберзагрози в мережі інтернет

- ІоТ (інтернет речей). Можливості та ризики

- Чому потрібно дбати про особисту безпеку в мережі Інтернет

- Законодавство в сфері кіберзахисту

Захід розрахований на студентів та учнів та старших класів, які цікавляться темою кібербезпеки. В разі наявності інтересу до зазначених тем з боку журналістів – також запрошуємо долучитись. За подробицями звертайтесь до мене, вхід вільний.

Liliia Chemodanova | PR Manager | BAKOTECH Group | M: +380 67 352 56 55 | Liliia.Chemodanova@bakotech.com

Контактна особа

БАКОТЕК Група компаній

Группа компаний БАКОТЕК, Київ