pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

11:31 2020.01.31
star_border Додати в обрані

Як таксі-сервіс Bolt співпрацюватиме з Укравтодором

31 січня 2020 року Укравтодор оголосив про початок співпраці з європейською платформою для замовлення поїздок Bolt. Це один із перших кроків державного агентства на шляху до створення відкритої мережі співробітництва із ключовими міжнародними інноваційними компаніями.

«Довгий час Укравтодор асоціювався з кризовими комунікаціями. Наша мета — змінити це уявлення, і нарешті змінити образ агентства як закритої державної інституції.

Укравтодор — це не лише про дороги. Це про збереження життя людей, еко-відповідальність, ефективність і людську взаємодію. У компанії Bolt ми вбачаємо партнера, який сповідує вищезгадані цінності та має необхідний досвід і ресурси, щоб просувати їх спільно з нами» — зазначив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Основний напрям взаємодії Укравтодору та компанії Bolt — просвітницькі проєкти, які стосуються безпеки руху, чистих узбіч, культури поведінки на дорогах, а також збору даних про актуальний стан на дорогах.

«Ми інвестуємо в Україну, вважаємо це перспективною справою та будемо розширювати своє покриття по всій країні. Саме тому співпраця з Укравтодором є для нас стратегічним партнерством, яке допоможе втілити важливі для країни проєкти та покращити життя громадян», — підкреслив Тарас Потічний, регіональний менеджер компанії Bolt.

Нагадаємо, що у грудні 2019 року Укравтодор ініціював проєкти співробітництва з інноваційними компаніями, які працюють у дорожній галузі. Ці партнерства є частиною плану дій зі створення ситуаційного центру Укравтодору. Він забезпечуватиме оперативну обробку інформації, що надходить із доріг загальнодержавного значення.

Контактна особа