pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

09:43 2020.01.20
star_border Додати в обрані

Два двигуни Hyundai отримали нагороди рейтингу Wards 10 Best Engines

Другий рік поспіль силові установки, розроблені інженерами Hyundai, отримують найвищі нагороди престижного конкурсу Wards 10 Best Engines. У цьому році високої оцінки експертного журі конкурсу удостоїлися два мотори Hyundai: 1.6 літровий бензиновий двигун Smartstream GDi, який встановлюється на седан Sonata нового покоління, і синхронний електромотор з постійними магнітами, яким оснащується електрокроссовер Kona Electric.

Два двигуни Hyundai отримали нагороди рейтингу Wards 10 Best Engines

Другий рік поспіль силові установки, розроблені інженерами Hyundai, отримують найвищі нагороди престижного конкурсу Wards 10 Best Engines. У цьому році високої оцінки експертного журі конкурсу удостоїлися два мотори Hyundai: 1.6 літровий бензиновий двигун Smartstream GDi, який встановлюється на седан Sonata нового покоління, і синхронний електромотор з постійними магнітами, яким оснащується електрокросовер Kona Electric.

Офіційна церемонія нагородження конкурсу Wards 10 Best Engines відбулася 16 січня 2020 року в Детройті.

«Ми вдоволені тим, що наш новий двигун сімейства Smartstream GDi, оснащений інноваційною системою управління газорозподільним механізмом із глибиною і тривалістю відкриття клапанів, що змінюються (CVVD), отримав визнання експертів журі Wards 10 Best Engines. Так само, як і прогресивна силова установка PMSM, якою оснащується перший електричний кросовер марки - Kona Electric. Ці нагороди - підтвердження лідерських амбіцій компанії Hyundai Motor в області створення високоефективних силових установок», - заявив Майкл О'Брайен, віце-президент Hyundai Motor America.

Технологія CVVD, яка буде застосована на інших силових установках сімейства Smartstream, оптимізує робочі характеристики двигуна і ефективність споживання палива при різних режимах руху, таких як водіння в еко або спортивному режимі. Технологія управління клапанами забезпечує підвищення продуктивності мотору на 4%, ефективність використання палива на 5%, а також знижує рівень шкідливих викидів на 12%.

Застосування даної технології дозволило збільшити продуктивність і потужність мотору, а також значно знизити витрату палива і шкідливі викиди. Наприклад, двигун 1.6 Smartstream GDi, встановлений на новому поколінні Hyundai Sonata, розвиває потужність у 180 к.с. при 265 Н∙м крутного моменту, а середня витрата палива становить 7.6 л/100 км.

Експертне журі також високо оцінило силову установку електричного кросоверу Kona Electric. Нагорода, якої другий рік поспіль удостоїли синхронний мотор з постійними магнітами моделі, підтверджує, що Hyundai Motor є одним з провідних світових виробників трансмісій для електричних автомобілів, які відрізняються високою ефективністю і забезпечують оптимальний запас ходу на одній зарядці - до 450 км (за даними WLTP).

Конкурс Wards 10 Best Engines проводиться протягом 26 років. Символічно, що в цьому році в рейтингу брали участь 26 кращих двигунів, які встановлюються на автомобілі 2019 - 2020 модельного року.

Всі нагороди Hyundai в конкурсі Wards 10 Best Engines

2009 - двигун Tau V-8 (4.6 л) для Hyundai Genesis

2010 - двигун Tau V-8 (4.6 л) для Hyundai Genesis

2011 - двигун Tau V-8 (5.0 л) для Hyundai Genesis

2012 - двигун Gamma i-4 (1.6 л) для Hyundai Accent

2015 - двигун FCEV для Hyundai Tucson Fuel Cell

2016 - двигун Theta-II (2.0 л) для Hyundai Sonata PHEV

2017 - двигун Turbocharged DOHC (1.4 л) для Hyundai Elantra Eco

2019 - мотори PSMP для Hyundai Kona Electric і NEXO

2020 року - двигун Smartstream GDi (1.6 л) для Hyundai Sonata і PSMP для Hyundai Kona Electric

 
Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Контактна особа

Олександр Гильов

ТОВ "Хюндай Мотор Україна", Київ