pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

11:22 2020.01.16
star_border Додати в обрані

Еволюція інструментів кібербезпеки в 2020: у Києві відбудеться великий форум McAfee

Топ-менеджмент американської компанії McAfee 6 лютого завітає до Києва для проведення найбільшого форуму з кібербезпеки в Європі McAfee Cybersecurity Forum 2020. Локальну підтримку заходу забезпечує міжнародна група компаній БАКОТЕК — офіційний дистриб'ютор McAfee в Україні, Республіці Білорусь, Азербайджані, Грузії, Вірменії. Рішення McAfee за роки роботи компанії встигли обрати такі клієнти, як Coca-Cola, Sony, General Motors, British American Tobacco, ФБР, ЦРУ, Лукойл, УкрТатНафта, Golden Telecom і багато інших.

Особливістю даного форуму у Києві стане всебічний розгляд інструментів безпеки McAfee: як з точки зору розробника та інтеграторів продуктів, так і з боку тих українських компаній-клієнтів, які вже впровадили рішення у своїх організаціях.

Так, фахівці McAfee, БАКОТЕК, Softlist, Netwave, OptiData, ITIS розкриють технічні нюанси захисту інформації на всіх етапах її життєвого циклу, побудови операційного центру безпеки в компанії (SOC), практики використання адаптивного захисту, приклади впровадження комплексу захисту робочих станцій корпоративної мережі та багато іншого. Фахівці ІБ з компаній-клієнтів в свою чергу розкажуть власні кейси впровадження рішень McAfee у себе в організаціях в ході спеціального інтерв'ю після основної частини доповідей.

Відвідувачі McAfee Cybersecurity Forum 2020 дізнаються про:

- Рішення класу "пісочниця" як ядро системи інформаційної безпеки задля захисту мережевого, поштового та веб-трафіку

- MVISION EDR — ключовий інструмент сучасного SOC для розслідування інцидентів з можливостями моніторингу, виявлення та реагування на складні загрози на кінцевих точках

- Побудову архітектури адаптивної безпеки для запобігання складним і цілеспрямованим атак відповідно до рекомендацій провідних міжнародних аналітичних агентств (Gartner, Forrester і ін.)

- MVISION Cloud (CASB) — забезпечення захисту інформації на всьому шляху від пристроїв до хмари (Device-to-Cloud Security)

- Елементи та підходи щодо побудови сучасного SOC, ядром якого є система управління подіями інформаційної безпеки (SIEM) з можливістю автоматичного реагування

- McAfee MVISION — сімейство хмарних продуктів, що забезпечують захист даних, блокуючи загрози безпеці на пристроях, у мережі, у хмарних (IaaS, PaaS, SaaS) та локальних середовищах

В рамках форуму заплановані технічні демонстрації рішень вендора під час доповідей, а також на демо-стендах фахівців McAfee і українських системних інтеграторів. Крім того, учасники зможуть обговорити останні тенденції розвитку кіберзагроз в Україні та світі, новітні підходи до запобігання та виявлення складних цілеспрямованих атак і 0-day загроз.

До участі в заході запрошуються IТ/ІБ-директора, керівники IТ/ІБ-підрозділів і інші ІБ-фахівці, перед якими стоїть завдання побудови ефективної системи інформаційної безпеки компанії.

Дата: 6 лютого 2020

Час: 9:00 – 18:30

Адреса: Конференц-хол UNIT.City (м. Київ, вул. Дорогожицька, 3)

Програма заходу, спікери, реєстрація: http://bit.ly/2uvZaEb

 Вартість: безкоштовно. Кількість місць обмежена. Попередня реєстрація та підтвердження від організаторів – обов’язкові.


Довідка:

БАКОТЕК® – міжнародна група компаній, яка лідирує у сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції та поставляє рішення провідних світових IT-виробників. Позиціонуючи себе як True Value Added IT-дистриб'ютор, БАКОТЕК надає професійну до- і пост-продажну, маркетингову, технічну підтримку для партнерів та кінцевих замовників. Територіально група компаній працює в 26 країнах на ринках Центральної та Східної Європи, Балкан, Балтії, Кавказу, Центральної Азії з офісами у Празі, Кракові, Ризі, Мінську, Києві, Баку та Нур-Султані.

McAfee є однією з провідних незалежних компаній в області кібербезпеки. Роблячи ставку на силу співпраці і спільної роботи, McAfee створює рішення для бізнесу і споживачів, які роблять наш світ більш безпечним. Розробляючи рішення, які взаємодіють з продуктами інших компаній, McAfee допомагає підприємствам створювати добре організовані, по-справжньому інтегровані середовища кіберзахисту. В таких середовищах процеси забезпечення захисту, виявлення загроз і усунення вразливостей здійснюються синхронно, спільними зусиллями різних засобів захисту. Співпрацюючи з іншими представниками галузі ІБ, компанія McAfee очолює ініціативу щодо об'єднання зусиль в боротьбі з кіберзлочинністю в інтересах усіх учасників.


Контактна особа

БАКОТЕК Група компаній

Группа компаний БАКОТЕК, Київ