pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:53 2019.10.29
star_border Додати в обрані

Платформа з розповсюдження контенту WhitePress® вже в Україні

Європейська платформа з розповсюдження контенту WhitePress® розпочала реєстрацію видавців порталів, веб-сайтів та блогів.

WhitePress® – це запатентована платформа, яка була створена у Польщі і ефективно працює в інших країнах Центральної та Східної Європи, а саме у Чехії, Словаччині, Угорщині, Болгарії та Румунії. Сьогодні вже понад 3000 рекламодавців мають можливість скористатись послугами 7600 веб-сайтів по всьому світу. Серед партнерів і клієнтів платформи імена таких світових брендів як Google, Bloomberg Busineweek, National Geographic Polska, ELLE, Playboy, HAVAS, Starcom Mediavest Group, Mindshare, Bauer Media Group, Edipress, тощо.

WhitePress® автоматизує процес проведення кампаній з контент-маркетингу та маркетингу впливу, об'єднуючи PR- і медіа-агенції, компанії з SEO-оптимізації та рекламодавців із власниками веб-сайтів та інфлюенсерами.

Платформа працює за принципом маркетплейсу, де представлені пропозиції щодо розміщення контенту від видавців, який лише за декілька кліків можуть придбати рекламодавці. Українські власники сайтів або блогів отримали додаткову можливість легко та швидко заробляти, так само, як це роблять з 2013 року їх польські колеги.

«До бази пропозицій українських видавців автоматично мають доступ усі рекламодавці WhitePress® – не лише з України, але й з інших країн, на ринку яких представлена наша платформа. Це робить WhitePress® дуже особливим сервісом, бо відкриває нові можливості не тільки для інтеграції українських медіа до європейського рекламного ринку, але й створює перспективи для підтримки розвитку українських брендів за кордоном. Система повністю автоматизована, тому проведення медіа-кампаній ще ніколи не було таким легким», – каже Артур Латошевіч, керівник розвитку бізнесу у країнах СНД в WhitePress Ukraine.

Як це працює?

  • Видавцям потрібно лише 5 хвилин, щоб безкоштовно зареєструвати обліковий запис на платформі WhitePress Ukraine.
  • Після реєстрації редакція платформи робить оцінку, чи відповідає ресурс технічним та SEO-вимогам, наприклад, чи знаходить його пошукова система Google та чи має він не менш ніж 500 унікальних користувачів на місяць.
  • Якщо ресурс відповідає критеріям (з повним переліком вимог можна ознайомитися на сайті платформи), редакція підтверджує реєстрацію, а видавець додає пропозиції щодо розміщення контенту на своїх ресурсах.
  • Коли пропозиції з'являються у системі, рекламодавці їх бачать і роблять замовлення на розміщення статті.
  • Щоб статтю було опубліковано, вона повинна пройти перевірку видавцем – саме він вирішує, чи відповідає текст замовлення його редакційній політиці.
  • Крім публікацій готових матеріалів від рекламодавців WhitePress® пропонує послуги з написання статей – власні копірайтери та досвідчені журналісти, з якими співпрацює редакція платформи, підготують bespoke-контент на будь-яку тематику.
  • Платформа WhitePress® повністю автоматизована, але при потребі редакція сервісу надає підтримку усім її користувачам.

Детальніше: www.whitepress.com.ua

#WhitePress #WhitePressInternational #WhitePressUkraine


Контактна особа