pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:00 2019.10.29
star_border Додати в обрані

У КМДА відбудеться благодійний аукціон картин створених особами з інвалідністю

30 жовтня відбудеться аукціон картин у КМДА. Картини намальовані людьми з інвалідністю.

30 жовтня о 18:00 в колоннiй залi КМДА вiдбудеться благодійний аукціон картин створених особами з інвалідністю. На виставку полотен запрошений Київський міський голова Віталій Кличко. Виставка та аукціон відбуваються під патронатом Національної Асоціації художників та скульпторів України.

Всі отримані кошти будуть спрямовані на подальший розвиток проєкту «Мистецтво за межами» для створення і розвиток творчих майстерень при інтернатах для дітей та дорослих з інвалідністю.

«Ми хочемо дати можливість цим хлопцям, не дивлячись на їх діагнози, самостверджуватися, ставати вільними через свої картини, - розповіла керівник проекту Юлія Заярна, - Ці картини вийшли за межі інтернатів, щоб розповісти про своїх авторів».

«Відвідувачі будуть здивовані красою картин на полотнах, написаних олійними та акриловими фарбами. Творча сила внутрішнього світу кожного художника ламає всі стереотипи», – розповідає організатор проекту, художниця Анастасия Лазаренко.

Нагадуємо, 22 жовтня в примiщеннi КМДА відбулось відкриття унікальної виставки картин, які були створені вихованцями Ніжинського дитячого будинку-інтернату та жінками з інвалідністю Замглайського психоневрологічного інтернату. Проект «Мистецтво за межами» реалізується за підтримки Благодійного фонду «Карітас-Київ».

Соціальний проект «Мистецтво за межами» переможець конкурсу міні-грантів, що проводився благодійним фондом «Карітас-Київ» у рамках реалізації проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».

Програма виставки та аукціону «Мистецтво за межами» у КМДА 30 жовтня

13-00 приїзд дітей та молоді з інвалідністю, вихованців Ніжинського дитячого будинки-інтернату до КМДА. На цю подію запрошено Київського міського голову Віталія Кличка.*

 

13-30 Театралізована вистава від учнів 23 школи м. Київ для вихованців інтернату.

 

14:00 Вручення Дипломів Художників авторам картин проекту "Мистецтво за межами".

18:00 в колоннiй залi КМДА вiдбудеться благодійний аукціон картин створених особами з інвалідністю у межах проекту «Мистецтво за межами». Серед спеціально запрошених гостей аукціону відомий художник-вітражист Радислав Лисенко.

 

*Програма може змінюватись, уточнити можна у організаторів.

 

Контактна особа

Юлія Заярна

тел: 0985404500


Контактна особа