pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

14:52 2019.10.25
star_border Додати в обрані

Люди можуть приносити свій давній одяг, який останнім часом їх не мотивує, та обмінювати на інший, який надихне. Що про це відомо

кооперація крамниць одягу «околицієвропи» - започатковує новий крок в якості Клієнтського сервісу – SWAP сервіс / обмін давніми речами, частину sustainable fashion (відповідальна мода). Люди можуть приносити свій давній одяг, який останнім часом їх не мотивує, та обмінювати на інший, який надихне. Прямо в крамницях. Буде скорочено нове продукування зайвого одягу і зупинено: псування прісної води, збільшення кількості хімічних засобів, викидів СО2 від транспортування, зайвої реклами.

кооперація крамниць одягу «околицієвропи» - започатковує новий крок в якості Клієнтського сервісу – SWAP сервіс / обмін давніми речами, частину sustainable fashion (відповідальна мода). Люди можуть приносити свій давній одяг, який останнім часом їх не мотивує, та обмінювати на інший, який надихне. Прямо в крамницях. 

SWAP сервіс, за останні 6 (шість) років, довів свою ефективність та результативність для покращення якості екології в економічно та культурно розвинених країнах ЄС, Японії, Канаді. Наразі, проходить популяризація та тестування сервісу в 34х країнах світу.    !!! Модулі відповідальної моди підтримано з боку ООН та виділено в окрему ініціативу - UN sustainable fashion (https://unfashionalliance.org/ )

Соціально орієнтовані громади та локальні ком’юніті/спільноти популяризуючи сервіс обміну одягом - не тільки спів діють екологічній безпеці та сталому розвитку природи, а й зміцнюють взаємовідносини між мешканцями під час такої активності: знайомство, спілкування, довіра, сумісні наміри та цілі.

Ми просимо співдії експертів формування суспільної  думки – журналістів, ЗМІ, щодо популяризації практики SWAP / обміну вживаним одягом. В нашому суспільстві поки існують упередження/забобони щодо такого обміну, вдяганням раніше кимось використовуваних речей. Молодь піддається рекламній пропаганді купувати зайве нове, ніж дбати за довкілля та обмінюватись вже наявним, мінімізувати загальну кількість речей.

Цивілізовані спільноти визнали проблему яку завдає швидка мода для екології довкілля, розвитку гармонійного суспільства, і статистика вказує на прямий негативний вплив саме швидкої моди, глобальних виробників одягу (ось посилання на факти, джерела, методи обрахунків):  https://www.sustainablefashionmatterz.com/fashion-facts , https://www.fashionrevolution.org/about/why-do-we-need-a-fashion-revolution/

Впровадження до сервісу крамниць та в щоденну життєву практику концепції обміну одягом – допомагає вирішенню цих проблем, бо скорочується виробництво зайвого та швидкозношувального одягу.

Сервіс «обмін одягом» це ще і фан подія, яка може бути організована крамницями одягу не виключно як щось «науково/проблемне», а і як класний привід для зустрічі, спілкування та планування спільних кроків локальних спільнот ,)

Локації для обміну одягом (щоденно 11.00 – 20.00, центри міст):

Київ, вул. Прорізна 10 ;         Одеса, вул. Ланжеронівська 9;       Львів, вул. Братів Рогатинців 9.

координатор проекту: Олександр Савенко,  +380638225025, info@suburbeurope.com

p.s.  наша ініціатива не є спільною або схожою з корпоративним бізнес проектом https://sustainableukraine.com/ua/index.html , в якому найвагомішим важелем успіху Компанії - є фінансова стабільність, а не стабільність екології чи людських взаємостосунків.


Контактна особа