pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

08:33 2019.10.23
star_border Додати в обрані

Cushman & Wakefield подвоїла команду консультантів з торговельної нерухомості

Колишня команда JLL Ukraine увійде до складу українського підрозділу Cushman & Wakefield

Після недавнього оголошення Jones Lang Lasalle про намір припинити діяльність в Україні до кінця року компанія Cushman & Wakefield погодила умови для залучення колишньої команди JLL з питань консалтингу в сфері торговельної нерухомості.

З 1 листопада 2019 року розширений департамент торговельної нерухомості Cushman & Wakefield очолить Катерина Весна, яка раніше обіймала аналогічну посаду в JLL. Разом із нею до команди приєднаються старші агенти Дмитро Дудар та Денис Корнута.

Анна Марсова, яка з травня керувала цим бізнес-напрямом в Cushman & Wakefield, зосередиться на розвитку відносин з українськими і зарубіжними орендарями, а також на стріт-ритейлі.

Рішення про реструктуризацію департаменту торговельної нерухомості прокоментував Нік Коттон, керуючий директор Cushman & Wakefield в Україні:

«Всього за кілька коротких місяців Анна Марсова здійснила істотні зміни в роботі департаменту, ініціювала ряд нових проектів, провела переговори з новими потенційними клієнтами, надихаючи колег своєю енергійністю та цілеспрямованістю.

Об'єднуючи обидві команди, ми діємо відповідно до стратегії компанії Cushman & Wakefield щодо зміцнення позицій на ринку консалтингових послуг в сфері торговельної нерухомості. Ми суттєво розширили наші можливості, зміцнивши департамент і додавши ряд нових ключових консалтингових і агентських проектів в Києві та інших містах України.

Професійний досвід Катерини та її команди, їх авторитет на ринку торговельної нерухомості, дозволять нам надавати клієнтам консалтингові послуги на максимально високому рівні, відповідно до міжнародних стандартів Cushman & Wakefield та попиту на ринку України, який постійно зростає».


Контактна особа