pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

14:01 2019.10.10
star_border Додати в обрані

За підтримки банку «Південний» відбудеться щорічний Форум фінансових директорів

29-30 жовтня 2019 року в Києві (Всі. Свої D12) пройде 18-й щорічний Форум фінансових директорів України (Ukrainian CFO Forum) – головний фінансовий захід, який проводиться для обговорення найбільш актуальних проблем, що стосуються фінансового сектора України і пошуку ефективних рішень.

Традиційно у Форумі візьмуть участь 500+ CEO, CFO, CSO, CIO, керівників і власників компаній, віце-президентів із фінансів, директорів з економіки та стратегії, казначеїв і керівників фінансових підрозділів.

Ініціатором і організатором форуму незмінно виступає компанія FA Service за підтримки банку «Південний», а також Comarch, Boyden Ukraine, PwC Україна, Sitronics, GOLAW, IT-Enterprise, ING Bank, EDIN, Redcliffe Partners, Europ Insurance Brokers, Axilliem.

Протягом заходу учасники розглянуть «найгарячіші» питання, серед яких: майбутнє українського бізнесу і його очікування, фінансова бізнес-трансформація, побудова стратегії стійкого зростання в період турбулентності, діджиталізація та управління корпоративною ефективністю, можливості штучного інтелекту для управління персоналом, розвиток корпоративної культури і фінансові інновації, а також впровадження сучасних інноваційних технологій і способів вирішення стратегічних проблем.

Цього року форум складається з двох паралельних потоків, конференцій і майстер-класів. Делегатів форуму чекають 30 годин презентацій, панельних дискусій, дебатів та інтерв'ю з лідерами думок, в яких візьмуть участь понад 50 представників міжнародного експертного співтовариства з чотирьох країн, визнані фінансові лідери, стратеги та аналітики, а також представники регуляторів.

На форумі виступлять Олег Устенко (Фонд Блейзера), Олег Чурій (НБУ), Максим Нефьодов (ГТС України), Микола Іванінів ( «Укрзалізниця»), Ігор Францкевич, (ALLSEEDS), Анастасія Уcачова (Kernel), Олександр Любар (Metinvest), Тарас Корніяченко (TEDIS), Олександр Говядин (Baltika, Carlsberg), Андрій Цвих, («Метро Кеш енд Керрі»), Костянтин Магалецький (Horizon Capital) і багато інших авторитетних фінансистів.

З повною програмою Форуму фінансових директорів та умовами участі можна ознайомитися на сайті організаторів www.cfo.ua. Для отримання 20 % знижки при реєстрації на сайті форуму необхiдно вказати промо-код банку «Південний»: Pivdenny20.

Контактна особа