pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

14:27 2019.10.08
star_border Додати в обрані

Продукт не відповідав вказаному на упаковці ДСТУ ТОВ «Мілк Ворд»

Антимонопольний комітет України рекомендував ТОВ «Мілк Ворд» припинити поширювати неправдиву інформацію про свою продукцію.

Як встановили у відомстві, неправдива інформація містилась на упаковках продукції «молоко незбиране згущене з цукром 8,5 % жиру «Добрий господар» та «молоко незбиране згущене з цукром 8,5 % жиру «Milken», виробництва ТОВ «Мілк Ворд».

А саме, на зазначеній продукції вказувалось, що молоко незбиране згущене вироблене за ДСТУ 4274:2003, однак за висновками ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології сертифікації та захисту прав споживачів» вказаний товар містить немолочні жири.

Так, в продукції, виробництва ТОВ «Мілк Ворд», вміст немолочних жирів становив 96 % від загального вмісту жиру, хоча використання немолочних жирів не допускається згідно з ДСТУ 4274:2003 «Консерви молочні. Молоко незбиране згущене з цукром. Технічні умови».

Тому, як вказує АМКУ, виробник, шляхом розміщення на етикетках продукції інформації, що вона виготовлена за умовами ДСТУ 4274:2003 у той час, як ця продукція не відповідає властивостям, яким має відповідати молоко незбиране згущене з цукром, поширює серед невизначеного кола осіб неправдиві відомості про споживчі властивості, характеристики своєї продукції, що може ввести в оману споживачів та вплинути на їх наміри щодо придбання такої продукції.

Відповідно вказані дії були кваліфіковані Комітетом, як такі, що містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

У зв’язку з чим Антимонопольний комітет України і рекомендував товариству вжити заходів щодо недопущення розміщення на етикетках молока незбираного згущеного з цукром, виробництва ТОВ «Мілк Ворд», неправдивої інформації про його виробництво відповідно до вимог ДСТУ 4274:2003, в той час, як воно не відповідає його вимогам.


Контактна особа