pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

10:37 2019.10.07
star_border Додати в обрані

Названо переможця Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу «Хюндай Мотор Україна»

18-19 вересня 2019 року в Києві відбувся фінальний етап VIII Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна». У змаганні взяли участь 10 кращих співробітників офіційних дилерських центрів Hyundai. Переможцем Олімпіади став спеціаліст дилерського центру «Богдан Авто» (Київ) Роман Дубенюк, який представить Україну на V Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами в Південній Кореї в 2020 році.

Названо переможця Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу «Хюндай Мотор Україна»

18-19 вересня 2019 року в Києві відбувся фінальний етап VIII Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна». У змаганні взяли участь 10 кращих співробітників офіційних дилерських центрів Hyundai. Переможцем Олімпіади став спеціаліст дилерського центру «Богдан Авто» (Київ) Роман Дубенюк, який представить Україну на V Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами в Південній Кореї в 2020 році.

У першому етапі Олімпіади, який відбувся з 2 по 8 вересня у форматі онлайн-тестування, взяли участь 48 фахівців дилерських центрів Hyundai. З них у фінальний етап Олімпіади вийшли десять найсильніших консультантів.

18-19 серпня десятка фіналістів зібралася в Києві, щоб визначити найсильнішого спеціаліста, який представить Україну на V Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами в Південній Кореї у 2020 році. Претендентам на перемогу належало пройти письмовий тест, інтерактивне онлайн тестування та рольову гру, в ході якої відтворювався реальний процес роботи консультанта з сервісу з клієнтами. Оцінювали майстерність учасників конкурсу незалежні експерти, які виступили в ролі клієнтів.

Переможцем Олімпіади став представник дилерського центру «Богдан Авто» (Київ) Роман Дубенюк. Консультанти з сервісу дилерського центру «Автопланета Плюс» (Херсон) Аліна Мазуренко і Денис Лукін посіли друге і третє місця, відповідно.

«У цьому році фінальний етап Олімпіади консультантів з сервісу відрізнявся не тільки напруженою боротьбою, а й тим, що серед десяти претендентів на перемогу виявилися три дівчини - Євгенія Фурса («Хюндай Центр Полтава»), Ольга Борц («Автотрейдінг Харків») і Аліна Мазуренко. Аліна вийшла в лідери ще на першому етапі Олімпіади, а в фіналі поступилася переможцю всього 9 очками. Ми дякуємо всім співробітникам дилерських центрів, які взяли участь в Олімпіаді і продемонстрували високий рівень майстерності. Ми пишаємося, що в офіційних дилерських центрах Hyundai працюють справжні професіонали своєї справи. Сподіваємося, що переможець Олімпіади Роман Дубенюк гідно представить Україну на V Міжнародному Чемпіонаті спеціалістів Hyundai по роботі з клієнтами в Південній Кореї», - сказав Сергій Топорков, директор з сервісу «Хюндай Мотор Україна».

Відзначимо, що консультанти з сервісу «Хюндай Мотор Україна» постійно беруть участь в Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами, який проводиться кожні два роки, починаючи з 2012 року. На цих змаганнях представники дилерських центрів з України домоглися значних успіхів, підтверджуючи свій високий професійний рівень.

Досягнення представників «Хюндай Мотор Україна» на Міжнародних Чемпіонатах фахівців Hyundai по роботі з клієнтами

2012 рік: Артем Мітін, «Імперіал Авто» (Донецьк), золотий призер I Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі «Хюндай Мотор Україна». Досягнення: нагорода за найкращі знання в своїй справі на Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами.

2014 рік: Євгенія Абаляева, «Базис Авто» (Одеса), золотий призер II Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі «Хюндай Мотор Україна». Досягнення: нагорода за найкращі знання в своїй справі на Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами.

Олександр Стоволос, «Богдан-Авто Суми» (Суми), золотий призер III Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі «Хюндай Мотор Україна». Досягнення: увійшов до ТОП 20 кращих консультантів сервісу в світі, за що отримав відповідну нагороду.

2016 рік: Микола Мушенок, «Автоберег» (Київ), золотий призер IV Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі «Хюндай Мотор Україна». Досягнення: срібний призер Міжнародного Чемпіонату фахівців Hyundai по роботі з клієнтами в секції «письмовий тест».

Христина Буц, «Базис Авто» (Одеса), золотий призер V Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі «Хюндай Мотор Україна». Досягнення: увійшла до ТОП 20 кращих консультантів по сервісу в світі, за що отримала відповідну нагороду.

2018 рік: Дмитро Капустін, «Автопланета Плюс» (Херсон), переможець VII Олімпіади Професійного майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі «Хюндай Мотор Україна». Досягнення: завоював «бронзу» в Глобальному чемпіонаті працівників дилерської мережі Hyundai Motor Company у секції «письмовий тест», удостоївшись призу Hyundai Best Knowledge.

Ігор Матус, «АлексСхід» (Краматорськ), золотий призер VI Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі «Хюндай Мотор Україна». Досягнення: увійшов до ТОП 20 кращих консультантів по сервісу в світі, за що отримав відповідну нагороду.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Контактна особа

Олександр Гильов

ТОВ "Хюндай Мотор Україна", Київ