pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:25 2019.09.30
star_border Додати в обрані

Огляд Державної допомоги суб'єктам господарювання в Україні у І півріччі 2019 року

Огляд Державної допомоги суб'єктам господарювання в Україні у І півріччі 2019 року (візуалізація)

Попри перше враження про доволі широке покриття території України «знаннями про необхідність дотримання вимог Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», більш детальний аналіз правозастосовної практики АМКУ доводить зворотне. У І півріччі 2019 року, як і в 2018 році, кількість повідомлень про державну допомогу, за результатами розгляду яких АМКУ прийняв відповідні рішення, здебільшого не перевищувала 10 повідомлень на область. При цьому, зазвичай ці повідомлення сконцентровано у структурних підрозділах лише 2-3 органів місцевого самоврядування, (подекуди - ще в обласних державних адміністраціях).

На базі інформації та даних, отриманих за результатами аналізу та узагальнення прийнятих та оприлюднених АМКУ рішень, прийнятих ним за результатами розгляду повідомлень та справ про державну допомогу суб’єктам господарювання відповідно до Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», ЮФ «АДС Легал Груп» складено "Атлас державної допомоги".

Документ охоплює рішення, прийняті АМКУ протягом І півріччя 2019 року (з 01.01.2019 до 30.06.2019).

Мета підготовки цього документу – висвітлення реальної картини дотримання органами місцевого самоврядування в Україні вимог Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» у І півріччі 2019 року та візуалізація зазначеної інформації.

Цей документ може бути корисним, зокрема, Антимонопольному комітету України (АМКУ), надавачам державної допомоги суб’єктам господарювання, отримувачам державної допомоги, органам Державної аудиторської служби України, органам Державної казначейської служби України, неурядовим організаціям та об'єднанням, громадським діячам.

Головна ідея документу – узагальнення та викладення у зручний спосіб інформації про:

• кількість прийнятих АМКУ рішень щодо державної допомоги;

• обсяги державної підтримки, визнаної такою, що не є державною допомогою суб’єктам господарювання;

• обсяги державної підтримки, визнаної такою, що є державною допомогою суб’єктам господарювання;

• обсяги державної допомоги суб’єктам господарювання, визнаної незаконною,

в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України.

В цьому документі наведено інформацію (карти з відповідними діаграмами та таблиці) щодо державної допомоги по Україні в цілому, в розрізі областей, АРК, районів, м. Києва та районів м. Києва. Інформація щодо державної допомоги у кожному з регіонів супроводжується короткою анотацією.

В кінці документу наведено короткі висновки.

Документ був підготовлений за власною ініціативою ЮФ «АДС Легал Груп». До підготовки документу не причетний жоден офіційний орган чи установа України, жодна закордонна організація або міжнародний фонд, що є запорукою неупередженості документу.

Посилання на АТЛАС: https://drive.google.com/open?id=1odQ5P4Bm0zEdJCjCFGwUtOGm9nYR-P1o

Контактна особа