pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

11:19 2018.03.21
star_border Додати в обрані

Анонс «БАЛАНС-АГРО» № 12

Анонс випуску №12 видання

У цьому випуску «БАЛАНС-АГРО» ми започатковуємо нову рубрику, яку назвали «На шляху до ЄС». І ми хочемо поділитися з вами планами щодо тематики публікацій, які розміщуватимуться в ній.

Як відомо, 01.09.17 р. набула чинності Угода про асоціацію між Україною та ЄС, один із розділів якої містить положення укладеної раніше Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. І це покладає на нашу державу певні обов’язки, один із яких – імплементація вимог директив ЄС в національне законодавство.

Тож минулого року було внесено зміни до законодавства, які, зокрема, передбачають упровадження вітчизняними виробниками систем контролю якості, обов’язкове застосування МСФЗ із початку поточного року суб’єктами господарювання певних категорій.

Багато нововведень стосуються також підприємств аграрного сектора економіки країни, тому ми й вирішили об’єднати в одній рубриці матеріали із зазначеної тематики.

А в першій публікації рубрики ми розповімо про наше бачення обов’язковості застосування МСФЗ тими підприємствами, які використовують водні свердловини та добувають воду для власних господарських потреб.

Проблема з документальним оформленням орендних операцій існує не перший рік. Пов’язане це з відсутністю в нормативці чітких вказівок щодо оформлення таких документів. Зокрема, згідно з нормами Господарського та Цивільного кодексів правовідносини тут регулюються договором про оренду. Проте з позиції бухгалтерського обліку для підтвердження господарської операції одного лише договору недостатньо, і тому потрібно скласти окремий первинний документ. Тому в нашій наступній публікації ми надамо свої рекомендації, які первинні документи слід оформлювати під час орендних відносин, щоб не порушити бухгалтерського та податкового законодавства.

 

Крім того, із цього випуску ви дізнаєтесь про:

·                     документальне оформлення, обкладення ПДВ та відображення в бухобліку операції з ліквідації об’єкта незавершеного будівництва;

·                     умови допуску перевіряючих ДФС до проведення перевірки;

·                     судову практику у справі про можливість визнання недійсним договору оренди землі через відсутність НГО ділянки;

·                     зміну позиції ДФС щодо оподаткування сум коштів, які виплачуються працівнику у зв’язку з понесеними витратами на потреби підприємства та наші пропозиції із цього питання;

·                     правильне оформлення документів при звільненні працівника за угодою сторін, аби уникнути можливих подальших спорів.

 

Також у цьому випуску ми розповімо про порядок виконання обов’язку членів ФГ, які стали на облік в органах ДФС як платники ЄСВ, після закінчення І кварталу, адже такий обов’язок виникає, незважаючи на відсутність на даний час змін у нормативні документи, які мають остаточно врегулювати це питання.

 

У наступному випуску «БАЛАНС-АГРО» ви ознайомитесь ще з однією новою рубрикою, яка стане у пригоді всім сільгосппідприємствам.

 

 


Контактна особа

Сергій Наумов

verified_user ТОВ "Баланс Клуб", Дніпро