pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

18:32 2019.09.26
star_border Додати в обрані

UATV отримав міжнародну нагороду Contributor of the Year

Престижну міжнародну нагороду Contributor of the Year – як найактивніший учасник платформи Belt and Road News Alliance з обміну контентом – отримав телеканал UATV в Пекіні (Китай). Відзнаку вручили генеральній директорці ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” Людмилі Березовській.

Співпрацю з цією платформою щодо обміну відео канал іномовлення України розпочав у березні 2018 року. Сьогодні на BRNA представлені 63 медіа з 40 країн. І саме контент, який для обміну щодня завантажує UATV, відзначили учасники платформи. У свою чергу, UATV може використовувати в ефірі відеоматеріали інших членів платформи.

“На BRNA ми вже завантажили понад півтори тисячі матеріалів. Це дуже хороший показник, який і був відзначений в Пекіні, – говорить Варвара Міранкова, начальник відділу міжнародної інформації UATV. – Дуже важливо і те, що завдяки членству в BRNA наші відео просили для публікації на своїх ресурсах Reuters, Associated Press і найбільший державний мовник Китаю – ССTV (China Central Television). Такі матеріали набирають тисячі переглядів”.

За словами Міранкової, тематика контенту, який UATV презентує на платформі, найрізноманітніша.

“Ми завантажуємо відеоматеріали про політику, культуру, війну на сході України – словом, про все, що важливо для нас, що відображає наші реалії. А користувачі платформ вже самі обирають те, що буде цікаво їх глядачеві. Великою популярністю користується наш контент про автентичність української культури, про національні традиції, святкування, – додає Варвара. – Цікаві нашим партнерам і матеріали про резонансні політичні події, наприклад, про вибори, розпуск Верховної Ради. Багатьох зацікавила тема Чорнобиля – ми завантажили цілий цикл сюжетів про катастрофу нашої журналістки Євгенії Бурди. Ця тема зараз популярна й цікава багатьом світовим ЗМІ. Сподіваємося, що й надалі наш контент буде користуватися попитом в іноземних мовників”.

Нагадаємо, телеканал іномовлення України UATV є учасником двох міжнародних платформ з обміну новинним контентом: BRNA (Тhe Belt and Road News Alliance) та AVN (Asiavision Network). Участь в них дає можливість реалізувати одне з найголовніших завдань – поширювати інформацію про Україну в світі.


Контактна особа