pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

14:53 2018.03.20
star_border Додати в обрані

ТРЕНДИ ЯКОСТІ ТА МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ УКРАЇНСЬКОЇ ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Презентація Сambridge Globe International School

У суботу 24 березня об 11.00 відбудеться презентація сучасного загальноосвітнього навчального закладу – Сambridge Globe International School з  нагоди ювілейної 5-ої річниці від дня заснування та старту міжнародної освітньої програми. Запрошуємо Вас на цю подію!  

Наш заклад середньої освіти з самого утворення працює над процесом інтеграції навчальних систем в контексті реформування системи освіти. Сьогодні в школі відкриті класи з англійською, українською, російською та німецькою мовами викладання.

Пріоритет іноземної освіти в освітній діяльності гімназії знайшов відображенні в факті підписання Меморандуму про співробітництво з екзаменаційним департаментом Кембриджського університету Cambridge English Language Assessment. Школа стала авторизованим підготовчим центром складання Кембриджських іспитів з англійської мови, які відповідають загальноєвропейській системі оцінки мовної компетенції Common European Framework of Reference for Languages.

У червні 2017 р. комісія з іноземних мов Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України схвалила для використання у навчальному процесі школи програми для початкової освіти Cambridge Primary English as a Second Language, Cambridge Primary Mathematics, Cambridge Primary Science.

У цьому навчальному році ми відрили перші класи з білінгвальною програмою навчання. В режимі «школи повного дня» учні навчаються за міжнародною програмою Сambridge International Primary та державними стандартами України.    

У лютому 2018 р. Globe International School отримала від Cambridge Assessment International Education підтвердження про повну відповідність всім вимогам для входження в глобальну мережу Cambridge International Schools. Також у школі впроваджена міжнародна система оцінювання Cambridge International Examinations, що забезпечує довіру до якості освіти та визнання отриманих дипломів і атестатів. Свідоцтва про отримані освітні рівні визнаються університетами та роботодавцями країн Європейського Союзу,   Північної Америки, Північної Африки, ПАР, Австралії та Нової Зеландії.

Для довідки

Навчальний заклад був заснований у 2013 р. як білінгвальна гуманітарна гімназія. Інвестором та власником школи є ПАТ «Промінвестбанк».

Сьогодні в навчальному закладі навчається 180 учнів з 1 по 11 класи. В кожному класі середньої школи є призери районних, міських та міжнародних олімпіад. У 2015 р. команда школи отримала перші місця з математики та англійської мови на міжнародній олімпіади International basic sciences knowledge contest в Туреччині. На протязі чотирьох останніх років учні школи постійно займають перші місця на районному та призові місця на міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук.

Безпеку дитини забезпечує дворівневу систему дистанційного батьківського контролю з широким функціоналом. Моніторинг присутності учня в школі здійснюється завдяки відеоконтролю у класних кабінетах та коридорах. Працює власна кухня й учні щодня забезпечені сніданком, обідом та полуденком. До послуг учасників освітнього процесу електронний журнал та щоденник в постійному інтерактивному режимі.

Школа пройшла своє становлення як сучасний інноваційний приватний заклад. Міжнародні стандарти забезпечують викладачі з Великої Британії та англомовних країн. У 2018 р. вчитель німецької мови Ольга Курганська стала «Вчителем року» в місті Києві. У 2017 р. вчитель української мови Наталія Бойко надрукувала свій авторський посібник успішної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Також у навчальному закладі працюють вчителі із міжнародними сертифікатами CELTA та IELTS, відмінники освіти України та кандидати наук.

Globe International School активно розвиває партнерські стосунки з Аджманським університетом (Об’єднані Арабські Емірати), Міжнародною школою в Анталії (Турецька республіка), представництвом видавництва «Макміллан Паблішерз Лімітед», Київським національним університетом ім. Тараса Шевченко, Київським інститутом банківської справи, та міжнародне співробітництво.

Ми відкриті для партнерства та співробітництва в напрямку розбудову сучасної української освіти!

Наші контакти:

м. Київ, вул. Миколи Закревського, 42.

тел.: (050) 412 48 36

e-mail: info@gimnasium.com.ua

сайт: http://gymnasium.com.ua/

Контактна особа