pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

09:07 2019.09.17
star_border Додати в обрані

Cushman & Wakefield визнано найкращим консультантом із комерційної нерухомості у світі за версією Euromoney

Вже другий рік поспіль Cushman & Wakefield отримує титул найкращого консультанта з комерційної нерухомості у світі.

9 вересня компанію Cushman & Wakefield було проголошено кращим консультантом із комерційної нерухомості у світі за результатами опитування Real Estate Survey 2019, яке щороку проводить журнал Euromoney. Також Cushman & Wakefield стала переможцем інших номінацій у Центральній та Східній Європі, Аргентині, Чехії, Данії, Гонконзі, Перу, Сербії та Туреччині.

Крім того, також уже другий рік поспіль, перше місце у світі посідає команда департаменту оцінки та досліджень Cushman & Wakefield, і вперше компанія перемагає у номінації «Кращі агенти зі здачі в оренду та продажу нерухомості».

«Нагороди в сфері нерухомості від Euromoney є вершиною галузі, оскільки за номінантів голосують ті, хто формують галузь - девелопери, консультанти та банки, - сказав редактор Euromoney Клайв Хорвуд. - Ми вітаємо компанію Cushman & Wakefield з усіма тими досягненнями, що принесли їй звання кращого міжнародного консультанта та повагу колег на висококонкурентному світовому ринку нерухомості».

У 15-у щорічному опитуванні журналу Euromoney були зібрані думки провідних гравців світового ринку нерухомості, щоб визначити кращих за попередні 12 місяців. Для участі в опитуванні були запрошені консультанти, девелопери, інвестиційні менеджери, банки і корпоративні орендарі.

«Ми раді, що Euromoney вже другий рік поспіль визнає нас кращими консультантами у сфері комерційної нерухомості в світі, - сказав президент компанії Cushman & Wakefield Джон Форрестер. - Кожного дня наші 51 000 працівників по всьому світу прагнуть забезпечувати нашим клієнтам найкраще вирішення їх завдань, і ми домоглися значного прогресу в досягненні наших стратегічних цілей, спрямованих на зростання і виключну якість послуг».

Журнал Euromoney заснований в 1969 році для висвітлення розвитку міжнародних ринків капіталу. Журнал надає авторитетний огляд банківської сфери, ринків капіталу, інвестицій, валюти і казначейств, а також регіональних ринків, включаючи Азію, Латинську Америку і регіон Центральної та Східної Європи.


Контактна особа