pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:51 2019.09.11
star_border Додати в обрані

Як вибрати якісні металопластикові вікна у Дніпрі

Вибір металопластикового вікна - це непросте завдання для людини, що вперше з таким стикається. Компанія «Три Вікна» наводить ряд простих порад, які зможуть полегшити вам прийняття правильного рішення при питанні «які металопластикові вікна найкращі»

Вибір металопластикового вікна - це непросте завдання для людини, що вперше з таким стикається. Компанія «Три Вікна» наводить ряд простих порад, які зможуть полегшити вам прийняття правильного рішення при питанні «які металопластикові вікна найкращі»

Вибір якісного профілю.

Зазвичай всі починають з вибору профілю. Красива назва ще нічого не говорить - під ним може ховатися звичайний бюджетний трикамерний профіль, яким можна склити тільки невідповідальні помещенія.

Наприклад, в Європі дозволені до використання в житлі тільки п`ятикамерні системи. Таким шляхом використання широких багатокамерних склопакетів з енергозбереженням можна отримати максимальні показники теплозахисту.

Якщо вам знадобилось купити вікна металопластикові Україна, то ми не радимо шукати вікна лише найпопулярніших торгових марок, які рекламуються по телебаченню - ви точно переплатите, так як фактично сплачуєте рекламу цих торгових марок.

Найголовніше - виберіть саме ту віконну компанію, яка зможе запропонувати вибір з великої кількості профільних систем і пояснити переваги та недоліки тієї чи іншої системи, а вже після чого підібрати найбільш оптимальний варіант скління.

Вибір якісної фурнітури.

Найважливішим елементом вікна, відповідальним за його функціонування, є фурнітура. Тут ми радимо не економити та вибирати тільки фурнітуру виробництва провідних європейських країн. Інакше ви будете приречені на постійні виклики регулювальних бригад – бо турецька та китайська фурнітура ненадійна і недовговічна.

Вибір товщини підсилювача.

Усередині пластикових вікон знаходиться металеві елементи - підсилювачі. Товщина підсилювача (бажано) повинна бути не менше 1,5 мм, а якщо вікна високі або встановлені на високому поверсі - і того більше, а іноді наші замовники на металопластикові вікна Дніпро вимагають додаткових підсилюючих елементів.

Вибір склопакета.

Не погоджуйтеся на однокамерний склопакет (два скла) – бо він холодний і не захистить вас від вуличного шуму. Однокамерний склопакет з енергозбереженням тепліше відсотків на 70, а звукоізоляція, яку має двокамерний енергозберігаючий склопакет, краще в 2 рази. Якщо ви хочете теплий склопакет з підвищеною звукоізоляцією - використовуйте двокамерний склопакет з енергозбереженням .

Довіряйтеся тільки перевіреним професійним віконним компаніям

І наостанок - найголовніше. Довіряйтеся тільки перевіреним професійним віконним компаніям - почитайте відгуки, пошукайте рейтинги популярності. Саме такі фірми не тільки якісно зроблять вікна, але й якісно їх поставлять, а потім ще протягом гарантійного терміну (для надійних компаній це 7 - 10 років) завжди беззастережно приїдуть на будь-яке регулювання, якщо таке вам знадобиться.

Фабрика «Три Вікна»

Найкращі у Дніпрі вікна та металопластикові двері від виробника (виробництво, доставка, монтаж).

Виробництво розсувних і фасадних систем, жалюзі, ролет і секційних воріт.

Ремонт приміщень, перепланування, електромонтажні та сантехнічні роботи, утеплення фасадів, монтаж і ремонт дахів.

Київстар: (097) 756-70-87

Vodafone: (050) 940-31-84

Viber: +380662818261

Telegram: +380662818261

e-mail: trioknadnepr@gmail.com

http://tri-okna.dp.ua


Контактна особа