pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:55 2019.09.05
star_border Додати в обрані

Ukrainian K2 Expedition. Українська експедиція на другу вершину світу та найскладніший восьмитисячник

Коли? Дата проведення: 15.06.2020 - 05.08.2020
Орієнтовна дата штурмового виходу: 15-27.07.2020
Де? Гірський масив Каракорум, Пакистан
Хто?

Тарас Поздній - український альпініст, підкорювач Евересту (8848м) - найвищої гори планети та восьмитисячника Манаслу (8156м)

Микита Балабанов - український альпініст, володар міжнародної премії “Золотий Льодоруб” - Оскару у світі альпінізму. Микита здійснив сходження на гори Талунг (7349м), Хан Тенгрі (7010м), Аконкагуа, Ушба, Фіц Рой, Пті Дрю, Гран Жорас та низку інших складних сходжень, у тому числі першопроходів.

Ukrainian K2 Expedition. Українська експедиція на другу вершину світу та найскладніший восьмитисячник


Коли? Дата проведення: 15.06.2020 - 05.08.2020
Орієнтовна дата штурмового виходу: 15-27.07.2020
Де?  Гірський масив Каракорум, Пакистан
Хто?

Тарас Поздній - український альпініст, підкорювач Евересту (8848м) - найвищої гори планети та восьмитисячника Манаслу (8156м)

Микита Балабанов - український альпініст, володар міжнародної  премії “Золотий Льодоруб” - Оскару у світі альпінізму. Микита здійснив сходження на гори Талунг (7349м), Хан Тенгрі (7010м), Аконкагуа, Ушба, Фіц Рой, Пті Дрю, Гран Жорас та низку інших складних сходжень, у тому числі першопроходів.

Відомі українські альпіністи Тарас Поздній та Микита Балабанов збираються у першу за 25 років українську експедицію на найскладніший восьмитисячник - гору К2. За всю історію на вершині К2 було лише 3 українці.

Експедиція займе близько півтора місяці. І вже зараз учасники починають активну підготовку. Тарас восени збирається підкорити восьмитисячник Чо-Ойю в Китаї, а весною сходити на “сусідку” Евересту - гору Лхоцзе (8516 м). Микита ж весною буде підніматися на найвищу точку планети - гору Еверест.

Як виникла ідея піднятися на найнебезпечнішу гору планети?
Микита Балабанов:
Ще з дитинства, коли я тільки починав ходити в гори, в мене в кімнаті в рамці стояла власноруч вирізана з імпортного журналу фотографія К2. Зараз я вже багато років займаюся складними сходженнями в усьому світі, і мені вже пощастило побувати біля підніжжя цієї вершини. Думаю, кожен, альпініст, який там опинився, так чи інакше буде мріяти про сходження на К2. То ж коли в нас з Тарасом тільки "гіпотетично" виникла ця ідея, я одразу ж нею захопився. Тепер точно знаю, що ми зробимо все можливе, щоб наша невелика команда безпечно і успішно реалізувала цей непростий план!

Тарас Поздній: 
Я люблю ставити надцілі. Свого часу це було безкисневе сходження на Манаслу, потім Еверест. Після Евересту найбільшим, найбажанішим і найскладнішим викликом в висотному альпінізмі стає гора К2. Крім того, я планую завершити “Корону світу” - програму сходження на всі 14 найвищих вершин планети і сходження на К2 відбулося б рано чи пізно. Відкладати на потім гору, яка кличе і манить не хотілось, тому вирішив йти на К2 уже влітку 2020-го року! Тим паче в компанії з другом і досвідченим альпіністом Нікітою. Це буде неперевершена пригода, яка запам'ятається на все життя.


Учасники експедиції вирішили, що головним девізом експедиції буде:
Мрій. Дій. Досягай вершини.

Профілі у facebook учасників експедиції:
https://www.facebook.com/taras.pozdniy - Тарас Поздній
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008305128753 - Микита Балабанов

Зі всіх інформаційних питань по експедиції звертатись до
Ростем Яна
098-034-95-45
events@kuluarpohod.com
керівник прес-центру експедиції  
https://www.facebook.com/yana.rostem

Контактна особа

Антон Золотарьов

Клуб туристів Кулуар, Київ