pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

11:32 2019.09.04
star_border Додати в обрані

У Києві представлять унікальну колекцію художнього скла

У Києві представлять унікальну колекцію художнього скла. Виставка триватиме з 4 вересня до 5 жовтня. Відвідати виставку можна щодня з 10:00 до 18:00, крім вівторка.

У Києві представлять унікальну колекцію художнього скла

Сьогодні, 4 вересня, у Києві розпочалася виставка «Світове скло в Україні: 1989-2016». Організатори представляють унікальну колекцію з понад 350 авторських виробів художнього скла. Цьогорічна виставка відбудеться в межах 11-го Міжнародного симпозіуму гутного скла.

Сьогодні о 17:00 відбудеться відкриття експозиції у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва. Адреса музею: м. Київ, вул. Лаврська, 9. Відвідати виставку можна щодня з 10:00 до 18:00, крім вівторка.

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Колекція скла, представлена на виставці, зібрана за результатами проведення Міжнародних симпозіумів гутного скла у Львові, що відбувалися впродовж 1989-2016 років. Вироби зберігаються у фондах Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького та Музею скла у Львові.

«Симпозіуми у Львові - є найтривалішими безперервними заходами такого типу у світі. За цей період у заході взяли участь 254 художники з 32 країн, а колекція належить до найцінніших у світі збірок сучасного художнього скла», — розповідає директор Музею скла у Львові Михайло Бокотей.
Експозиція «Світове скло в Україні: 1989-2016» триватиме до 5 жовтня.

Разом з проектом експонуватиметься виставка «Балтійське скло: діалог вітру з дощем», що продемонструє унікальне скло прибалтійських майстрів: Анди Мункевіци (Латвія), Індре Стульґайте-Крюкієне та Реміґіюса Крюкаса (Литва), Іво Лілля (Естонія).
__________________________________________________________________
Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

Контактна особа