pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

14:12 2019.09.02
star_border Додати в обрані

Національний проект "Стартап країна"

"Стартап країна" - це комьюніті для обміну досвідом в осередку новаційних компаній вітчизняного походження.

https://youtu.be/V4XhfJFqEto

Спільними зусиллями створюється все найкраще. І саме з метою об'єднання вітчизняних стартапів український сервіс ntile презентує проект "Стартап країна". Сервіс ініціює сприяння розвитку проектів-початківців, а для вже наявних команд пропонує майданчик з можливістю розповісти про себе, свої творчі плани та презентувати готові ідеї.
"Стартап країна" - це комьюніті для обміну досвідом в осередку новаційних компаній вітчизняного походження. Тут кожен має змогу ділитися своїми доробками та набутими знаннями з тими, хто лише починає освоювати нові горизонти і потребує розвитку.
Наразі в проекті йдеться про щонайменше 100 стартапів, і за бажанням кожен має змогу вносити доповнення до існуючого переліку. З-поміж того, проект активно акумулює інформацію щодо сервісів, які можуть стати в нагоді для розвитку стартапів. Ґрунтуючись на зібраних даних, в подальшому буде упорядковано рейтинги вищезгаданих сервісів за сферами їхнього застосування (найзручніші додатки поштової розсилки, найдетальніші органайзери, тощо).
Оскільки проект націлено на продуктивний обмін досвідом, то в комьюніті завжди анонсуються події у царині бізнес-навчання чи оприлюднюються запрошення до співпраці з молодими стартаперами на території України. Ба більше, найближчим часом планується запуск розділу #СтартапАналітика, у якому новини зі світу провідних технологій отримають корисний авторський аналіз, а учасники комьюніті, зі свого боку отримають змогу завжди бути в тренді сучасних бізнесових інновацій.
Головний девіз - "докладаючи - бери"! Отож, приєднуйтесь до спільноти вже зараз, розкажіть про себе іншим, діліться власним досвідом і знайомтесь з чужими надбаннями - ваш інтелектуальний внесок допоможе стартапам в Україні рости!
Долучитися до проекту можна перейшовши за посиланням:
https://b.ntile.app/startups-ua

Контактна особа