pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

18:12 2019.08.23
star_border Додати в обрані

Перший Український Конопляний ярмарок

Перший Український Конопляний ярмарок - захід, що прагне змінити ставлення української спільноти до конопель

Конопляний ярмарок - це найнеординарніший в Україні виставковий захід. Його унікальність полягає у тому, що він збере під своїм дахом усіх виробників продукції з конопель України та Європи. 

12-14 жовтня 2019 року в Києві в приміщєнні сучасного виставкого комплексу Акко Інтернешнл зберуться ті, хто хто зможе здивувати відвідувачів своїми товарами.

Участь у ярмарку беруть понад тридцять підприємств, майстрів народних промислів, закладів громадського харчування та розваг.

На сьогодні Конопляний ярмарок – це єдиний в Україні захід, відвідування якого дає якнайповніше уявлення як про нашу конопляну промисловість, так і про український народ, його економіку, історію і культуру. Територія ярмарку поділена на зони. Так, в зоні конопляних підприємств знаходяться експозиції підприємств різних галузей промисловості з усіх областей України та з-за кордону.  Але, особлива гордість організаторів ярмарку - це конференція на "конопляні" теми.

Протягом двох днів в сучасному та комфортабельному конференц-залі будуть виступати науковці, лікарі, юристи, підприємці, відомі політики та блогери. Кожен з них підготує доповідь, що стосується конопляної тематики та із задоволенням відповість на питання аудиторії.

Зберігаючи конопляні традиції українського народу, ярмарок надає їм нового сучасного звучання, вдало і зі смаком поєднуючи у собі історію та сьогодення, впевнено дивлячись у майбутнє.

Всіх та кожного запрошуємо на Перший Український Конопляний Ярмарок!

Контактна особа