pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:13 2019.08.13
star_border Додати в обрані

Банк «Південний» запустив чат-бот у Viber, Telegram та Facebook Messenger

З 12 серпня банк запровадив додаткові дистанційні канали підтримки клієнтів. Тепер клієнти банку «Південний» мають можливість звернутися до фінансової установи з будь-яких питань за допомогою найпопулярніших каналів зв'язку – Viber, Telegram, Messenger Facebook і live-чат на сайті банку.

«Наш банк постійно розвивається. З огляду на тенденції ринку та вподобання наших клієнтів, ми прийняли рішення організувати чат-підтримку в якості додаткового каналу для отримання швидкої і зручної підтримки в режимі 24х7. Тепер для отримання консультації або сервісної підтримки щодо продукту банку клієнти можуть звернутися в центр клієнтської підтримки (контакт-центр) за допомогою найпопулярніших в Україні каналів зв'язку – Viber, Telegram, Messenger Facebook і live-чат на сайті банку», – прокоментувала Ірина Білецька, начальник управління інформаційної підтримки банку «Південний».

Для отримання чат-підтримки клієнт самостійно обирає зручний для нього канал зв'язку – Viber/Telegram/Messenger Facebook/live-чат на сайті банку «Південний» (доступно в веб- і мобільній версіях сайту). Віджет із веб-чатом та посилання на месенджери розташовані на сайті нашого банку в правому нижньому куті.

Також існує можливість безпосередньо звернутися у Viber/Telegram, приєднавшись до паблік-акаунта нашого банку pivdennybank_bot або надіславши повідомлення з офіційної сторінки банку в Facebook.

Чат-підтримка складається з 2-х частин:

  • чат-бот – де клієнт може самостійно:
    - перевірити баланс за карткою/рахунком;
    - знайти найближчий банкомат/відділення банку;
    - переглянути курси валют (курс НБУ, курс купівлі та продажу банку, крос-курс за операціями з ПК);
  • чат з оператором – коли клієнт може отримати консультацію оператора нашого центру клієнтської підтримки.

Взаємодія в чаті з оператором здійснюється в двох режимах:

  • без авторизації: не проходячи авторизацію, можна отримати консультацію виключно з питань, що не містять персональних/конфіденційних даних.
  • з авторизацією: якщо клієнт хоче отримати інформацію, яка є конфіденційною/вимагає доступу до його персональних даних, або йому необхідна сервісна підтримка (наприклад, розблокувати/заблокувати картку, змінити ліміт за карткою, відправити пароль для MyBank) – необхідна авторизація, після успішного проходження якої оператор зможе надати клієнту такий самий обсяг послуг, що й після ідентифікації під час дзвінка в центр клієнтської підтримки.

 

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України. За результатами 2018 року чистий прибуток банку «Південний» склав 274 млн грн, що більш ніж у п'ять разів перевищує аналогічний показник минулого року. Чистий прибуток банку «Південний» за підсумками січня-червня 2019 року склав 160,31 млн грн, що на 36,7 % більше за аналогічний показник минулого року.


Контактна особа