pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

11:57 2019.07.24
star_border Додати в обрані

Каразінська збірна з футзалу віцечемпіон Європи серед університетів!

Вирішили поділитися з ваши гарною новиною - Вчора, 23 липня футзальна команда Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна зіграла в фіналі чемпіонату Європи з футзалу серед студентів з університетом Малаги (Іспанія). В підсумку Каразінська збірна стала віце-чемпіоном Європи серед університетів. Подробиці у прес-релізі. Гарного дня!

Каразінські студенти виграли срібло чемпіонату Європи з футзалу. 

 Вчора, 23 липня футзальна команда Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна зіграла в фіналі чемпіонату Європи з футзалу серед студентів з університетом Малаги (Іспанія). В підсумку Каразінська збірна стала віце-чемпіоном Європи серед університетів.

 У фіналі каразінцям, як віце-чемпіонам України, протистояли чинні чемпіони Європи серед студентів – Університет Малаги. У першому таймі іспанці двічі вразили ворота харків’ян, тож, всі надії українці покладали на наступну двадцятихвилинку. На 32-ій хвилині Владислав Моспан скоротив різницю у рахунку, повернувши інтригу у цю зустріч. На останніх хвилинах іспанці ще двічі вразили ворота української команди – 1:5. Тож, підопічні тренера Віталія Чернишова завершують турнір в якості срібного призера.
 Зазначимо, що це єдиний матч на турнірі в якому Даніїл Абакшин не відзначився забитим м’ячем. Таким чином, Каразінський університет став віце-чемпіоном Європи серед студентів на додаток до звання віце-чемпіона України серед ЗВО.

 Нагадаймо, у чвертьфіналі харків'яни обіграли Варшавський університет, у півфіналі - команду університету Міньйо (Португалія).

ХНУ ім. Кразіна - Університет Малаги 1:5 (0:2)
Голи: В. Моспан (30:18) - Альберто Кастехон (4:31, 07:32), Фернандо Морено (26:24), Альберто Пріего (37:25, 39:40) – 5 (4 – 4)
Склад команди ХНУ: Максим Панішев, Євгеній Козлов – Максим Панасенко (к), Даніїл Абакшин, Ярослав Лебідь, Антон Масленніков – Євген Пугач, Ілля Трентьєв, Владислав Васильєв, Владислав Моспан - Дмитро
Книгін, Кирило Куделя.

Довідково: З 15 по 25 липня у португальській Бразі проходив чемпіонат
Європи з футзалу серед університетів. На відміну від минулого року, коли Україна
була представлена лише однією командою (честь нашої країни захищали студенти з Миколаєва), цьогоріч у Бразі грали аж три представника вітчизняного студентського футзалу. Це жіноча команда НПУ ім. Драгоманова (Київ), яка є чинним чемпіоном України серед ЗВО, а також два чоловічі колективи: чемпіон
України серед ЗВО 2018 року та цьогорічний віце-чемпіон, команда ХНУ ім. Каразіна (Харків), а також бронзовий призер минулорічного чемпіонату та чинний чемпіон України серед ЗВО, НУ «Львівська політехніка» (Львів).
Фотографії – за посиланням

https://www.facebook.com/pg/Karazin.University/photos/?ref=page_internal

Прес-служба
Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

Контактна особа

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харків