pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

09:49 2019.07.24
star_border Додати в обрані

Відтепер поповнити рахунок на сайті «М.С.Л.» можна за допомогою QR

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» повідомив про імплементацію нового платіжного методу

Відтепер відвідувачі сайту www.msl.ua отримали ще одну можливість поповнювати свій ігровий рахунок для придбання лотерей компанії «М.С.Л.» - за допомогою QR-платежів мобільного гаманця LeoWallet.
Нагадаємо, що для гравців у найпопулярніші лотереї України вже зараз є доступ до широкого спектру платіжних методів, що включають:
- стандартну оплату карткою Visa/MasterCard;
- оплату за допомогою Masterpass;
- платежі балансом мобільного через «Смарт-Гроші» Київстар (для передоплачених абонентів Київстар);
- платіж Apple Pay;
- на точках продажів лотерей «М.С.Л.»;
- на терміналах самообслуговування.
Тепер до цього списку потрапив ще один метод.
«М.С.Л.» продовжує послідовне розширення асортименту сучасних сервісів для своїх гравців, завдяки яким придбання найвідоміших вітчизняних лотерейних брендів стає ще зручнішим і простішим. Наразі поповнення ігрового рахунку за допомогою QR-платежів набирає чималих обертів і популярності у всьому світі й ми раді, що у наших гравців з’явилася можливість користуватися цим методом», - зазначає директор з маркетингу оператора державних лотерей «М.С.Л.» Павло Вайсеро.
Як поповнювати рахунок на сайті «М.С.Л.» за допомогою QR та як працює LeoWallet?
Перш за все, перед тим, як розпочати користуватися подібним методом поповнення ігрового рахунку, користувач має завантажити та встановити на своєму пристрої додаток LeoWallet, який доступний для скачування на Google Play і App Store.
При введенні суми та виборі LeoWallet як платіжного методу, у додаток приходить рахунок на зазначену суму. Потрібно лише зайти у додаток, вибрати рахунок на головному екрані та натиснути «надіслати гроші».
Окрім того, сайт може самостійно згенерувати платіжний QR-код, який користувач може відсканувати за допомогою спеціальної кнопки у центрі нижнього меню додатку. Після цього LeoWallet сам відкриє потрібний рахунок, а користувачу залишиться лише підтвердити платіж кнопкою «надіслати гроші».
Більш детальна інформація про спосіб поповнення рахунку за допомогою QR-коду LeoWallet з покроковою інструкцією розташована на окремій сторінці офіційного сайту оператора державних лотерей «М.С.Л.».


Довідка:
Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».
З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).
У червні 2013 року «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації, який свідчить про те, що лотерейний оператор привів усі свої бізнес-процеси у відповідність до європейських стандартів, які захищають інтереси гравців у лотереї. Наприкінці травня 2016 року компанія отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL удруге, а у травні 2019 року - утретє.
28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA). Того ж року компанія отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» найвищого, 4-го, рівня від WLA. У травні 2019 року компанія «М.С.Л.» отримала цей сертифікат удруге.
Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.
З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».
За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію Універсальний навчально-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.
9 жовтня 2016 року Національний Реєстр Рекордів України (НРРУ) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».
7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.
У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).
У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.
Державна лотерея «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л.» стала генеральним партнером і спонсором Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia, що відбувся 23-30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область) і став знаковою культурною та суспільною подією країни.
На початку вересня 2018 року компанія «М.С.Л.», яка має понад 5 000 пунктів розповсюдження лотерей в усіх підконтрольних регіонах нашої країни, приєдналася до Асоціації рітейлерів України (RAU).
У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» переміг у Національному конкурсі кейсів з корпоративної соціальної відповідальності у номінації «Кращий корпоративний внесок у Ціль сталого розвитку №3: забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю населення всіх вікових категорій».
18 червня 2019 року Національний Реєстр Рекордів України (НРРУ) зафіксував перемогу «М.С.Л.» у номінації «Єдиний український оператор державних лотерей, який протягом 6 років тричі підтвердив відповідність своїх процесів стандартам Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (EL) і двічі - стандартам Світової лотерейної асоціації (WLA)».


Контактна інформація:
Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А
Телефон: +38 044 461 92 18
Факс: +38 044 461 92 19
Прес-служба «М.С.Л.»:
e-mail: press@msl.ua
веб-сайт: www.msl.ua

Контактна особа

Оператор государственных лотерей "М.С.Л." Пресс-служба

Оператор государственных лотерей "М.С.Л.", Київ

+38 (044) 461 92 18 press@msl.ua www.msl.ua