pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

12:52 2019.07.09
star_border Додати в обрані

"ВОЛЯ" запрошує на літнє стажування

Вперше, телекомунікаційна компанія ВОЛЯ запускає СМАРТ-стажування. Відбір кандидатів і робота над проектами в рамках стажування триватиме в липні-серпні.

SMART-стажування ВОЛЯ буде істотно відрізнятися від звичайних стажувань в бізнес-компаніях. Усі стажери будуть працювати по обраній ними спеціалізації в компанії протягом 3,5 тижнів. У кожного стажиста обов'язково буде свій SMART-проект і куратор по спеціалізації. Всі проекти - реальні кейси, над якими працюють діючі співробітники ВОЛЯ. Спеціально для цього стажування студентам виділені діючі проекти компанії. Стажування завершиться захистом проекту перед топ-менеджерами компанії. 1-3 кращих стажера отримають стипендію ВОЛЯ на наступні півроку.

Для участі у стажуванні претендент повинен записати невелике відео-резюме та подати заявку за посиланням: http://bit.ly/2XqEy95. Також, на сайті, заявник може самостійно вибрати проект, який хоче реалізувати. Учасниками стажування можуть стати студенти 4-5 курсів або випускники. Прийом заявок триватиме до 20 липня.

«Ми розраховуємо, що літнє стажування вдало доповнить систему роботи в компанії зі студентами і випускниками вузів щодо їхньої профорієнтації. Нещодавно ми також запустили власний профорієнтаційний проект для українських випускників, студентів і тих, хто шукає нову роботу. Тепер на базі компанії всі бажаючі можуть взяти участь у тестуванні і цікавих бізнес - іграх, за результатами яких професійні психологи складуть індивідуальні профорієнтаційні профілі» - розповідає Анна Басюк, директорка з персоналу ВОЛЯ

Такий ассессмент - центр визначає сильні сторони і зони розвитку кожного учасника, а також допомагає визначитися з професією і напрямками, в яких можна розвиватися.

Це важливий соціальний проект, покликаний допомогти молоді зробити правильний кар'єрний вибір, обрати свій вуз і спеціальність, щоб в майбутньому працювати за фахом і отримувати від роботи задоволення.

Пілот проекту стартував 22 квітня в Хмельницькому, в офісі власного кол-центру ВОЛЯ.


                                                                                                              За додатковою інформацією звертайтеся:
                                                                                                              Прес-служба компанії «Воля»
                                                                                                              Панасенко Олександра
                                                                                                              Тел.: 068 520 68 01
                                                                                                              Email: ap@unitedpr.com.ua


Контактна особа