pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:36 2019.07.03
star_border Додати в обрані

Українська компанія розробила унікальний фільтр води (шламовідмулювач) для об'єктів житлово-комунального господарства та промислових підприємств

Завдяки таким рішенням, поліпшується якість роботи і збільшується термін служби обладнання ЖКГ, зменшується кількість проривів водних мереж.

Завдяки таким рішенням, поліпшується якість роботи і збільшується термін служби обладнання ЖКГ, зменшується кількість проривів водних мереж.

Магнітний фільтр-шламовідділювач "Укргазкомплект-2010" - унікальна розробка, що дозволяє поліпшити водоочищення в магістралях.

Кілька стрижнів c набором феритових магнітів створюють магнітне поле, яке затримує залізний шлам.

Відсутність залізного шламу в системах водопостачання підприємств житлово-комунального господарства дає такі переваги:

- зменшення витрат: - на водопідготовку; - на ремонт і обслуговування мереж подачі або відведення води

- зниження ризику аварій і перебоїв в роботі систем підприємств

Відмінною особливістю магнітних шламовідмулювачів розроблених "Укргазкомплект-2010" є розташування феромагнітів і їх кількость. Стрижневе розташування магнітів створює магнітне поле, яке охоплює весь обсяг води, що проходить через фільтр. Корисна робоча площа феромагнітів в 2 рази більше, ніж у аналогів. Вдосконалений агрегат "Укргазкомплект-2010" чиститься 1 раз в опалювальний сезон, аналогічні шламовідділювачі потребують очищення 1 раз на місяць.

Частинки окалини скупчуються і можуть бути причиною аварій міських котелень, прориву труб, і відключення водо і теплопостачання для населення, або викликати перебої в роботі підприємств. Чистіші тепломережі, можуть бути ефективніше до 40%

Довідково:

Магнітні шламовідділювачі призначені для очищення в мережах водопостачання, водовідведення та підготовки води промислових підприємств і об'єктів житлово-комунального господарства.

В тепломережах накопичуються продукти корозії металу (шлам). Шламовідмулювачі затримують залізну окалину (шлам), яка налипає на поверхні магнітів.

"Укргазкомплект-2010" ( https://ukr-gaz.com.ua ) - виробляє і впроваджує вдосконалені технології для очищення рідких і газоподібних середовищ. Основні напрямки: - виробництво фільтрів і фільтруючих елементів; - виробництво котельного обладнання та газорозподільних пунктів; - монтажні роботи підвищеної складності і небезпеки. Компанія представляє широкий асортимент продукції, як в стандартному виконанні, так і у вигляді модифікації, що виконується за бажанням замовника. За 5 років роботи було вироблено і встановлено понад 1000 фільтрів для виробництв та міської інфраструктури.Контактна особа